Sada je: 19 tra 2024, 05:44.
Razne diskusije o Linuxu, neovisno o distribuciji.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ma eto, kada čovijek ovo vidi, čisto mu toplo oko srca :-D :thmbs-up :bravo


Molim te da malo detaljnije opišeš stvar,a ne samo tekst i da u buduće stavljaš kvalitetniji naslov. Ovako niti stari naslov, niti sadržaj uopće nemaju veze sa slikom koju si prikeljio.

PRAVILA FORUMA: viewtopic.php?f=33&t=82&p=302#p302 Pročitaj ih sve, pogotovo pravilo 3.

--Moderator
Privitak/ci
screenshot_1.png
(118.25 KiB) Preuzeto 23 put/a.
Jehonan
Jehonan
Malo detaljnije molim. Jesi li ti radio te testove, negdje našao, koristiš li uopće mathematicu itd. Tema je dosta interesantna a fale detalji, tipa što se točno koristilo za benchmark, realna iskustva itd.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Nema potrebe za ljutnjom, svi se ohladite! :peace :cvijet
Nema potrebe in za kakvim napadima. Ja sam totalni n00b za višu matematiku i benchmark testove, tako da pojma nemam o čemu se radi u ovoj temi. Zanima ne u čemu je stvar, ali baš ne kužim. Očito je da Linux za 0,4 punta prepišava Win i Mac na različitim plaformama i izdanjima, ali osim vlastite zluradosti to meni ništa ne znači. Dakel, nema potrebe za svađom, ali rečenica-dvije objašnjenja bi dobro došla.
:nothing
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.

jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu. :-D
Avatar
Moderator
Postovi: 5812
Moderator
Postovi: 5812
Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
Lokacija: ~/kauč
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 251 puta
Spol: M
OS: Mint 17.3 Cimet
E vidiš, ovo je čovjek s kojim se slažem :thmbs-up . Nisam ti ja ljut. Daleko od toga. Samo mi bilo bezveze. Ružno. Mislim da bi baš na mjestima gdje se sastaju ljudi poput nas, koji, uzgred budi rečeno, imaju koliko toliko slična mišljenja o razlogu vrtnje zemlje, nebi trebalo biti takovih nastupa, riječi, postupaka. Samo to. No, to neznači da se nemam pravo braniti, zar ne? Ja sam inače taj post puknuo gore u nekom intermezu između rezanja mesa koje ide u čobanac za sutrašnji rođendan od starijeg mi dijeteta i ostale pripomoći koju pružam mojoj boljoj 7/8 tako da ste još dobro i prošli :-D Eto, i s moje strane primite iskrenu ispriku ukoliko nekoga uvrijedih s mojim postom, nastupom, pismom. A inače također se pridružujem :cvijet sroker :veselje . I definitivno :snoozer: !
Jehonan
Jehonan
Jehonan je napisao/la:... u nekom intermezu između rezanja mesa koje ide u čobanac za sutrašnji rođendan od starijeg mi dijeteta ...

Je, čobanac zna tako utjecati na ljude :zvizdi ;)
Ništa ti ne vjerujemo dok ne napraviš detaljnu fotodokumentaciju sutra i ne postaš u zato odgovarajuću temu na forumu ;) :-D
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.

jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu. :-D
Avatar
Moderator
Postovi: 5812
Moderator
Postovi: 5812
Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
Lokacija: ~/kauč
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 251 puta
Spol: M
OS: Mint 17.3 Cimet
Nije stvar vrijeđanja nego pravila foruma, imaš u prvom postu link (pravilo broj 3 ogotovo). Sada bi mogli krenuti on topic i malo čitati o detaljima.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Zanimljivo bi bilo vidjeti usporedbu performansi Mathematica vs "bilo sto u FLOSS svijetu", zadnji put kad sam gledao razlike su bile bolesne.
Avoid the Gates of Hell. Use Linux!
Avatar
Postovi: 400
Postovi: 400
Pridružen/a: 13 sij 2009, 12:57
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 15 puta
Spol: M
OS: openSuse 11.3

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.