Sada je: 29 ožu 2024, 11:52.
Razne diskusije o Linuxu, neovisno o distribuciji.

Moderator/ica: Moderatori/ce

sinoć sam na HBO gledao film iz 2015 o stevi đobsu

http://www.imdb.com/title/tt2080374/?ref_=nv_sr_1

odlična produkcija, izvrsna glumačka ekipa - moja preporuka , sviđa mi se film ! nije baš neka pohvala otvorenom kodu, naprotiv , stevo se dobro potrudio da zatre sve dobro što je WOZ zamislio.

stevo je pravi američki junak - ubij sve i vrati se sam - tip junaka. dobro malo pretjerujem , nije ovo akcijski film , ali svejedno - prava oda kapitalizmu i američkom sustavu vrijednosti.

moj junak WOZ predstavljen je kao 'kišni čovjek' ( stevo ga je tako nazvao ). ipak HVALA scenaristu, woz izgovara najbolju repliku u filmu.

It's not binary. You can be decent and gifted at the same time.


čovjek nije binarno biće , ne moraš biti samo uspješan ili samo plemenit . možeš biti istovremeno i jedno i drugo.
'81: ZX81 '83:ZX spectrum '85: Apple IIe '86:C-64 *** '87:PC-XT *** '88:PC-AT *** '90:386 *** 'itd.
Avatar
Postovi: 492
Postovi: 492
Pridružen/a: 26 svi 2012, 13:47
Lokacija: orahovica
Podijelio/la zahvalu: 59 puta
Primio/la zahvalu: 27 puta
Spol: M
OS: openSUSE-kde
Da odličan film, Wozniak je ispao kao super junak, poštenje, karakter. Glumačka ekipa je boli glava.
Stevo Poslović u svim dosadašnjim filmovima je uvijek bio neki vizionar, poštenjačina. A u ovom filmu je psiho, samo gleda na svoj cilj uništavajući i prijatelje, kradući njihove ideje.

Film vrijedi pogledati.
Tko živi u nadi umire u gov....
Avatar
Postovi: 794
Postovi: 794
Pridružen/a: 20 pro 2015, 15:51
Podijelio/la zahvalu: 162 puta
Primio/la zahvalu: 46 puta
Spol: M
OS: Dual Ubuntu 20.04 i win10
kepica je napisao/la:sinoć sam na HBO gledao film iz 2015 o stevi đobsu

http://www.imdb.com/title/tt2080374/?ref_=nv_sr_1

odlična produkcija, izvrsna glumačka ekipa - moja preporuka , sviđa mi se film ! nije baš neka pohvala otvorenom kodu, naprotiv , stevo se dobro potrudio da zatre sve dobro što je WOZ zamislio.

stevo je pravi američki junak - ubij sve i vrati se sam - tip junaka. dobro malo pretjerujem , nije ovo akcijski film , ali svejedno - prava oda kapitalizmu i američkom sustavu vrijednosti.

moj junak WOZ predstavljen je kao 'kišni čovjek' ( stevo ga je tako nazvao ). ipak HVALA scenaristu, woz izgovara najbolju repliku u filmu.

It's not binary. You can be decent and gifted at the same time.


čovjek nije binarno biće , ne moraš biti samo uspješan ili samo plemenit . možeš biti istovremeno i jedno i drugo.

Najbolja recenzija nekog filma koju sam pročitao unazad godinu-dvije. :thmb-up
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11318
Site Admin
Postovi: 11318
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 655 puta
Primio/la zahvalu: 1005 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.