Switch to full style
Diskusije usko vezane uz Ubuntu i srodne distribucije (Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, LinuxMint...)
Odgovori

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

23 pro 2019, 03:06

Zanimljivo... ili više nitko ne koristi LinuxMint ili je svima promaklo da je prije par dana izašla Tricia :-D

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

29 pro 2019, 17:54

Pomalo nije još ispolirana :)

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

04 sij 2020, 23:06

Ja koristim ponovo ovu 19.3 Cinnamon, imao sam samo jedan cinnamon nešto crash, restart je rješio problem, radi jako fino za sada.

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

05 sij 2020, 08:16

18.3 Mint Mate, probao 19 ali se neće instalirati. :-D

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

06 sij 2020, 22:11

bertone je napisao/la:Zanimljivo... ili više nitko ne koristi LinuxMint ili je svima promaklo da je prije par dana izašla Tricia :-D


Pa znaš kaj, vratih se na debian :)

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

20 vel 2020, 09:26

Napokon :bravo
Na LM bolgu u pregledu novosti za siječanj najavljeno uvođenje frakcijskog skaliranja i podešavanja frekvencije osvježenja monitora u Cinnamonu 4.6 što znači da bi isto nativno moglo doći u LM 20.

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

20 vel 2020, 12:42

Jedini Linux Mint koji mi se sviđa je LMDE... uskoro će napokon i ta verzija 4 pa da je probam :bravo

Zašto jedino on?
Iskreno, sviđa mi se zamisao distribucije koja ne ovisi o Ubuntu-u. Jedina mana, trenutačno, je to što neki dijelovi sustava ostanu prestari jer su zasnovani na Debian Stable. Ali tko zna....ukoliko Canonical odluči da im Ubuntu ne treba (nikad se ne zna), dobro je imati "backup" za one koji vole distribucije koje jednostavno rade. :kava

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

29 vel 2020, 08:50

LMDE 4 Beta

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

09 ožu 2020, 23:07

Ako je dozvoljeno biti u dva fan kluba, bilježim se kao još jedan fan Linux Minta :)
Kao što kaže moj potpis, Mint koristim za radnje u kojima mi je potrebno da sve radi što je bliže besprijekorom moguće i što je stabilnije moguće. Trenutno koristim Mint 19.3 Cinnamon.

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

30 lip 2020, 21:19

Linux Mint 20 “Ulyana” je vani od 27.06.2020.
Odgovori