Sada je: 28 sij 2020, 15:39.
Diskusije usko vezane uz Ubuntu i srodne distribucije (Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, LinuxMint...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

Dakle, proslo je skoro dve godine od izlaska ove distribucije. I šta mogu reći. fenomenalna, brza, stabilna, jednostavna, kompletna ... jednom rečju odlična distribucija, posle 2 godine korišćenja i redovnih updatea, ja nemam zamerke. KOlko god sus e pojavljivale novije distribucije, ali eto ova i dalje stoji na mom desktop računaru i reper je za sve ostale distribucije. Do sad jedina distribucija koja je po meni možda za niansu bolja (ili u ravni sa 11.04) je Kubuntu 12.10 (u KDE svetu) . U svakom slučaju eto morao sam da dođem i to ta kažem, jer ipak prošlo je skoro dve godine i jedina je distribucija koja je tako dugo vremena opstala kod mene, a da je radila bez problema, i jedino je još XP pre mnogo godina bio tako dugo a da nije rađena reinstalacija (mislim da je 2 godine bio najduzi period). Ovaj podatak govori dosta toga o kvalitetu. Za to vreme, na ovom Kubuntuu je odrađeno jako jako puno stvari, ako izuzmemo svakodnevne internet zanimacije, češće je korišćen u poslovne svrhe.
Hvala svima, koji su učestvovali u razvoju ovako divne distribucije, zaista je hvale vredna.
gMajstor
gMajstor

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.