Sada je: 23 sij 2021, 19:09.
Diskusije usko vezane uz Ubuntu i srodne distribucije (Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, LinuxMint...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

Očito ne šalju DVD-ove.
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
Ubuntu 12.04 + Cinnamon
http://cinnamon.linuxmint.com/
instaliran na HP ProBook 4510s Merlot

Odlicno radi.

Install Cinnamon desktop on Ubuntu 12.04
http://www.linuxbsdos.com/2012/04/26/install-the-latest-and-greatest-cinnamon-desktop-on-ubuntu-12-04/

slika

P.S.
Long live linux
Resistance is futile, you will be asimilated!Ubuntu
http://laikexpert.googlepages.com
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Dali još netko ima problema s novim ubuntu?ja trenutno imam,i neznam koji bih problem mogao bit :? ,jel bug prisutan u samoj distri ili šta,dešava mi se to da dok gledam neki video na youtube da mi usred video se resetira sve,i vraća me na prozor gdje se treba ulogirat,zanima me dali se tko od vas susreo da ima nekih problema s novim ubuntu?
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
maki je napisao/la:Dali još netko ima problema s novim ubuntu?ja trenutno imam,i neznam koji bih problem mogao bit :? ,jel bug prisutan u samoj distri ili šta,dešava mi se to da dok gledam neki video na youtube da mi usred video se resetira sve,i vraća me na prozor gdje se treba ulogirat,zanima me dali se tko od vas susreo da ima nekih problema s novim ubuntu?

Upravo pogledao nekoliko fimića, sve ok radi...
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Ja imam problem sa svojom kretenskom toshibom koja se s vremana na vrijeme neće suspendati u RAM, nego zafrlji CU FAN do maksimuma i tak ostane. Komp se ne gasi nego glumi gljivu (odnosno, i da lje uredno radi).
Na kernelu 3.0 i niže mogao sam ga suspendati preko FN+F3 funkcije, no, eto sada na kernelu 3.2 nemrem više ni to, nego fino restart.

ma nabijem ja i toshibu, a i kernel družinu koja me već prije par godina uvjeravala kako je to toshibin BIOS bug (znate što je Toshiba odgovorila na to? Pogodili ste! - zato jako volim razne majstore koji se međusobno spočitavaju čija je nešto greška u izvođenju ;) )

dodatni plus svemu jest što se mašina nemre samo tak restartati ako je (a kod mene uvijek i je) ulogiran još jedan korisnik. Onda prvo se odlogiraj, pa ulogiraj ko taj korisnik, pa onda resetiraj.... jako sam sretan... jako.... tim više što je stvar na nivou kernela, pa će eto svaka distra srat..... :roll:
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta
A ko te natjera da kupiš tu nesreću od Toshibe!?
Svi znamo da se od Toshibe treba bježati ko od vraga! Toshiba i Linux nisu u ljubavi.
Toshiba voli Windoze i sto zakrpi uz njih da bi i oni radili. ;)
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Koji problemi skinem xfce i ubuntek i ni jedan ne mogu install,pri instalaciji sve uredno popunim u instaleru počne instalacija i krah,nestane instaler i krene u live mode ,iz live mode pokrenem instalaciju i kad počne nestane prozor od iste i javlja The installer encountered an unrecoverable error i tako nekoliko puta katastrofa :mrgreen:
zole052 je napisao/la
i google vjerojatno zna i koliko im je piso dugacak a smeta ih ubuntu spyware :lulz
Podijelio/la zahvalu: 53 puta
Primio/la zahvalu: 57 puta
domi je napisao/la:Koji problemi skinem xfce i ubuntek i ni jedan ne mogu install,pri instalaciji sve uredno popunim u instaleru počne instalacija i krah,nestane instaler i krene u live mode ,iz live mode pokrenem instalaciju i kad počne nestane prozor od iste i javlja The installer encountered an unrecoverable error i tako nekoliko puta katastrofa :mrgreen:

to vama koji nevolite ubuntek neradi... karma :) mi koji smo ga uvijek volili sve radi :mrgreen:
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
mi koji ga ne volimo nećemo ga ni probat xD
Podijelio/la zahvalu: 204 puta
Primio/la zahvalu: 242 puta
domi je napisao/la:Koji problemi skinem xfce i ubuntek i ni jedan ne mogu install,pri instalaciji sve uredno popunim u instaleru počne instalacija i krah,nestane instaler i krene u live mode ,iz live mode pokrenem instalaciju i kad počne nestane prozor od iste i javlja The installer encountered an unrecoverable error i tako nekoliko puta katastrofa :mrgreen:

Loš zapis na CD-u ili oštećen ISO
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.