Sada je: 29 ožu 2024, 05:32.
Diskusije usko vezane uz Ubuntu i srodne distribucije (Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, LinuxMint...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ja sam htjela s snimiti na eksterni hard i nešto mi je javljao grešku, ne sjećam se. .. Ali evo probat ću opet. ..
... I'm not weird, I'm limited edition ... :hepihepi
Avatar
Postovi: 1272
Postovi: 1272
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:50
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: Ž
OS: Ubuntu 12.04 + win7
meema je napisao/la:Ja sam htjela s snimiti na eksterni hard i nešto mi je javljao grešku, ne sjećam se. .. Ali evo probat ću opet. ..


Da..Prilikom bootanja, dok učitava diskove i particije,zna javiti grešku za externi disk, ali ga poslije uredno prepozna.I dalje sve samo po uputama.Ne boj se u ovoj fazi ne bi trebala ništa zeznuti.U principu jedino je "opasno" Restore Image, ali samo zato što time brišeš OS koji je trenutno na hardu.Ali, to i želimo.Zar ne? :) :)
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti.....
Avatar
Postovi: 91
Postovi: 91
Pridružen/a: 18 lip 2008, 16:59
Lokacija: Jaska okolica
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Linux Mint 20 Cinn
Bok, novi sam ovdje na forumu, neda mi se otvarat tema i predstavljat bezveze. Evo odma da podijelim sa vama neku svoju misao... Ubuntu 12.10 totalno smeće, instalirao sam ga jucer navecer. Evo sad se skida openSUSE i ceka instalaciju... :)
Postovi: 4
Postovi: 4
Pridružen/a: 22 vel 2013, 15:43
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: m
rofl ajde bar jednaput nebudu mene fondali radi toga rofl
Lutherus
Lutherus
Lutherus je napisao/la:rofl ajde bar jednaput nebudu mene fondali radi toga rofl

Ti si tu stari ali mladi i prvi put kad ulete uvako sa Ubuntu je smeće ima ga 10 min na compu nije baš ono :thumbs_down
zole052 je napisao/la
i google vjerojatno zna i koliko im je piso dugacak a smeta ih ubuntu spyware :lulz
Avatar
Postovi: 4473
Postovi: 4473
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 07:04
Lokacija: Kastav-Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 58 puta
Primio/la zahvalu: 57 puta
Spol: M
OS: Mint xfc
emak52 je napisao/la:Bok, novi sam ovdje na forumu, neda mi se otvarat tema i predstavljat bezveze. Evo odma da podijelim sa vama neku svoju misao... Ubuntu 12.10 totalno smeće, instalirao sam ga jucer navecer. Evo sad se skida openSUSE i ceka instalaciju... :)

Ne bih se složio s tobom ali nema veze. 12.10 je samo toliko lošiji od 12.04 što nije LTS. Ali baš da je smeće, nije. Ne bih ga ljudi koristili toliko da je to što ti kažeš ili samo tako misliš. Ne poznaješ ga dovoljno da bih mogao tako suditi. Za 10 minuta nisi baš mogao vidjeti koliko je dobar ili loš. No dobro, poštujem tvoje mišljenje.

EDIT: iako ti se ne da predstavljati, dobrodošao ti nama.
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Avatar
Moderator
Postovi: 6141
Moderator
Postovi: 6141
Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 224 puta
Primio/la zahvalu: 329 puta
Spol: M
OS: Arch KDE Plazma
@emak52 ..
ehhh, sinko :facepalm .. sinko je zato što uz ne predstavljanje nisi ni profil popunio pa možeš imati 15 ili 55, ali prije 15 jer je ovo: ".. neda mi se otvarat tema i predstavljat bezveze." .. upućuje na facebook generaciju :mrgreen:

.. kaj se Ubuntua tiče, domi ti je sve rekao, za deset minuta se ne stigneš ni pokakati, a kamoli izvući zaključak kakav je neki OS, zapravo možeš ako si od Ubuntua očekivao Win 7 :mrgreen: ,..

.. o gramatici, rastavljanju riječi ili nedostatku slova će ti već cooleech objasniti kad vidi kaj si napisao :mrgreen:

.. no dobro, kako je Vlado rekao, dobro nam došao i nastavi nas uveseljavati, sam pazi kaj buš napisao nakon 20 minuta korištenja o openSUSE-u, njegovi korisnici su puno žešći u komentarima ;)

.. kaj se Lutha tiče .. pa i njemu je trebalo dva dana da skrši Ubuntu do razine da se više nemre popraviti :lol:
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11318
Site Admin
Postovi: 11318
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 655 puta
Primio/la zahvalu: 1005 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon
Ma da se samo mi se neda. Al nije trebalo dva dana. Samo 9 sati :mrgreen:
Lutherus
Lutherus
Što se toga tiče nije problem skršiti ni jednu distru, ja se hvala bogu s tim mogu pohvaliti, ali distre ne služe za to jel tako ;)
zole052 je napisao/la
i google vjerojatno zna i koliko im je piso dugacak a smeta ih ubuntu spyware :lulz
Avatar
Postovi: 4473
Postovi: 4473
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 07:04
Lokacija: Kastav-Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 58 puta
Primio/la zahvalu: 57 puta
Spol: M
OS: Mint xfc
Molim vas lijepo DNFTT!!!
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.