Sada je: 24 lis 2020, 11:02.
Diskusije usko vezane uz Ubuntu i srodne distribucije (Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, LinuxMint...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

Bez brige, nemoraš se više hvatati. Ovakve stvari me samo još više podupirun da odustanem od Linuxa i slobodnog softvera. Niti se imaš za koga boriti niti se isplati.
Lutherus
Lutherus
Lutherus je napisao/la:Bez brige, nemoraš se više hvatati. Ovakve stvari me samo još više podupirun da odustanem od Linuxa i slobodnog softvera. Niti se imaš za koga boriti niti se isplati.

bravo odine ::bravo
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
Spol: M
dajte ljudi koji van je k??? pa jel vi možete normalno komunicirat majketi mile??? dajte se urazumite više jer mi je puna kapa vaših prepirki i pizdarija -.-
Podijelio/la zahvalu: 199 puta
Primio/la zahvalu: 238 puta
Shicy je napisao/la:dajte ljudi koji van je k??? pa jel vi možete normalno komunicirat majketi mile??? dajte se urazumite više jer mi je puna kapa vaših prepirki i pizdarija -.-

molim lijepo... ja sam se cijeli dan suzdrzavao ali kako se netko ne predaje popustio sam :oops :bleh
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
I meni je isto pun k...c ovog svetog rata protiv Ubuntua!
Ako se protivi vašim uvjerenjima nemojte ga koristiti! Ali dosta mi je više da se svaki Ubuntu korisnik na ovom forumu mora ispričavati i smatrati građaninom drugog reda zato što koristi debelo najkorišteniju Linux distribuciju!
Pa Bog vas j...o sjašite više s Ubuntua i ostavite ljude da koriste ono što hoće!
Nije da sad hodaju okolo i siluju malu djecu po Africi!!!
jeb***, sad ljudi više ne smiju nešto pozitivno o Ubuntuu napisati ovdje odma ih se napada ko da brane pedofile maltene!!
Shvatili smo: Ubuntu je zao.
A sad molim sve da puste korisnike Ubuntua na miru da pišu što hoće i da vole tu svoju nesretnu distru!
Imamo podforum za Arch, Fedoru, Suse, Debian... Tema za razgovor tamo koliko vam srce oće.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Vidim da će biti posla za moderatora... :)
I meni sve ovo skupa već ide.. kako bi Cetinski rekao "..s kursa". Neka svatko koristi što mu odgovara. Ako ima soli u glavi, nešto će shvatit, ako nema, džaba trube trube. ;)
Arch Linux Install Script
Hash Checker
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my days but you man... you're special!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 274 puta
Primio/la zahvalu: 348 puta
Vidim da sam totalno promasio sto sam uopce se registrirao na ovaj forum jer vidim da se ljudi uvrijede kada neko da svoje subjektivno misljenje o nekoj distri. Ako je vama ovdje pravilo na forumu da nesmijes iznesti svoje misljenje, ili misljenje protiv Ubuntu distre onda vam Forum nema smisla..... saznajte uopce od kud dolazi naziv Forum
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: m
prijatelju, promašio si ceo fudbal sa takvom izjavom. Zašto? Zato što si rekao "Ubuntu je sr*nje" i to je to. A nije brate, to ne može tako. To su prilično "teške riječi" i trebaš ih argumentirat. Neargumentirani napadi su prilično loši po reputaciju napadača ;)
Trollanje je isto otužno.
Podijelio/la zahvalu: 199 puta
Primio/la zahvalu: 238 puta
Ti sam znaš da li si promašio ili ne kao što sam najbolje znaš zašto ti je Ubuntu sra**, ni meni 12.10 nije sjeo ali 12.04 gazim na jednom laptopu svakodnevno od kada je izašao.

Ako si već osjetio potrebu s nama podijeliti zašto ti je 12.10 sra** onda se to i obrazloži pa vidimo da li je problem kod 12.10 i eventualne nekompatibilnosti s tvojim hardverom ili tebe kao korisnika i tvojih očekivanja koje si imao od Ubuntua,.. na kraju bi svi bili sretni i zadovoljni jer smo svi skupa nešto novo naučili ili možda tebi/sebi pomogli.

Ovako smo se dobro nasmijali (barem ja), neki su se možda našli uvrijeđeni, neki su ovakav komentar i jedva dočekali, a ti si sam sebi u startu prikvačio značku potencijalnoga trolla.

Zato sjedni sam s sobom i kad saznaš zašto si se uopće registrirao na ovaj forum vidjeti ćeš da će ti biti lakše i da slika između redova izgleda sasvim drugačije.

Do tada, kako sam ti već napisao; dobrodošao.
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T440p
Intel Core i5-4300M
Intel HD Graphics 4600
16GB DDR3L
1xSanDisk X400 512 GB & 1x240GB Intel 2500 Pro
15.6" FHD IPS anti-glare
6 & 9 cell Li-Ion battery
Slika: dio kolekcije

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 580 puta
Primio/la zahvalu: 824 puta
Eh, par dana ne gledam forum i sranje. Neću ništa brisati ovdje jer
1. mi se ne da
2. jer mislim da je cenzura loša stvar, a čini se da nitko nije uvrijeđen osim sirotog Ubuntua

Ko što je već rečeno, nema se ništa protiv rasprave, ali očekuje se mrvica više od "Ubuntu je sranje". Jer to nije "subjektivno mišljenje", kako reče gospon emak, nego provokacija.

Dobro si došao na moj dio ovog foruma, ali ja sam Ubuntu fanboy kojem istovremeno Ubuntu JAKO ide na živce, i znam da ga nije lako voljeti. Al ipak, argumentirano!

Eto, nemojte se svađat.
I won't pull out, I just came
I want all of the blame
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 9 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.