Sada je: 28 sij 2020, 15:01.
Diskusije usko vezane uz Ubuntu i srodne distribucije (Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, LinuxMint...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

becho2150 je napisao/la:upravo tako a generalno sve distre su tu negdje nijanse ih mozda dijele a naravno i kako hardware legne na distru

ne lijega hardver na distru nego distra na hardver pa se onda malo... hm... jeli... pa koji put ispadne dobro a koji put distra ostane razocarana jer je los hardver.. jeli :mrgreen: rofl
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
Spol: M
I dalje radi odlično. Čak imam osećaj da radi još brže ako se ne gasi, tj ako se umesto iskljucivanja stavi samo na spavanje.
gMajstor
gMajstor
Eto da malo osvezim temu, posto ocigledno niko ko koristi Kubuntu nema nekih problema s istim. Doduše eto i posle par meseci pa čak i sad nakon updatea na KDE4.10 nema problema. Radi ... klizi kao da je juče instaliran. sve u svemu, zaista fenomenalna distribucija. Čak je i jedan rođak kojem sam instalirao prezadovoljan, baš sam ga malopre pitao kako je zadovoljan posle par meseci i dal je imao problema, i nije se pozalio ninašta, kaže radi kao zmaj.
gMajstor
gMajstor
gMajstor je napisao/la:...i posle par meseci...

Ma što mjeseci, evo već godinu i pol sam na XUbuntuu. Isto je to samo se prvo slovo razlikuje. ;)
Sve moguće nadogradnje sam uredno radio i kernel novi instalirao i ni sam ne znam što sam mu sve radio. :kava
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 199 puta
Primio/la zahvalu: 250 puta
Vl@do je napisao/la:

Ma što mjeseci, evo već godinu i pol sam na XUbuntuu. Isto je to samo se prvo slovo razlikuje. ;)
Sve moguće nadogradnje sam uredno radio i kernel novi instalirao i ni sam ne znam što sam mu sve radio. :kava

Nije isto ni najmanje velika razlika između KDEa i XFCEa.
zole052 je napisao/la
i google vjerojatno zna i koliko im je piso dugacak a smeta ih ubuntu spyware :lulz
Podijelio/la zahvalu: 52 puta
Primio/la zahvalu: 56 puta
domi je napisao/la:
Vl@do je napisao/la:

Nije isto ni najmanje velika razlika između KDEa i XFCEa.

sad cemo vidjeti :)
slika
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
domi je napisao/la:Nije isto ni najmanje velika razlika između KDEa i XFCEa.

Joj, zareže, tko li te izmisli.. :D :roll:
Arch Linux Install Script
Hash Checker
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my days but you man... you're special!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 266 puta
Primio/la zahvalu: 327 puta
Ja isto baš gledam :D nisam uspjela od prve skužiti rečenicu.
"Ibis redibis..."
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 628 puta
E,to je pisano pod temperaturom od 38,6 stupnjeva C!!!!
zole052 je napisao/la
i google vjerojatno zna i koliko im je piso dugacak a smeta ih ubuntu spyware :lulz
Podijelio/la zahvalu: 52 puta
Primio/la zahvalu: 56 puta
Evo kaj voditelj kubuntu razvojnog tima misli o utjecaju promjena u Ubuntuu na Kubuntu:
http://www.muktware.com/5369/how-will-changes-ubuntu-affect-kubuntu-exclusive-interview-jonathan-riddell
Where there is a gui there's a way.
Podijelio/la zahvalu: 56 puta
Primio/la zahvalu: 64 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.