Switch to full style
Diskusije usko vezane uz Ubuntu i srodne distribucije (Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, LinuxMint...)
Odgovori

Re: unity 2d pitanje

19 stu 2012, 14:47

Shicy je napisao/la:100 ljudi, 100 ćudi...

100 žena, 200 sisa. ;)
Ontopic: ne, nisam zatucan, samo ZNAM što mi je produktivnije. ;)

Re: unity 2d pitanje

19 stu 2012, 14:49

zajednica, u principu, je složna...imaš par glavnih "igrača" i njihove sljedbenike koji se bore za slobodan softver i onda imaš neke koji su se nedavno pojavili, počeli izvodit neke šeme protivne filozofiji slobodnog softvera, a opet imaju armiju svojih vjernih fanova...

Re: unity 2d pitanje

19 stu 2012, 14:49

Prepiru se samo oni koji ne shvacaju osnovu. Da sa razlogom postoje distribucije, bas da bi se svatko mogao pronaci u nekoj. Nekom je nesto bolje, nisu svacije potrebe iste. Vecinom se svadjaju ljudi koji su isprobali par grafickih sucelja po 5 minuta i to je to. Nemoj to shvacati ozbiljno.

Re: unity 2d pitanje

19 stu 2012, 14:50

Orangina je napisao/la:Znaci onda smo 80% nas na forumu zatucani? Stvar je osobnog izbora, ali vecinom smo ovdje svi istomisljenici oko Unitya :D


Pa kad je čovjek već govorio...ili sam ja zatucan ili...
A mislim,šta za unity 3d se i ja slažem da mi je loš ali 2d je druga priča.Sviđa mi se skroljanje po launcheru,također mi se sviđa bacanje sa jednog kraja launcher na drugi...kada sam se to naučio,ni ne mislim se više vražati na kde koji mi je na drugom mjestu.

Naravno neka svatko koristi šta mu se sviđa.

Ja sam ovu temu otvorio samo zato da znam da se ne moram vjenčati za ubuntu 12.04 da bih koristio unity 2d.

Re: unity 2d pitanje

19 stu 2012, 15:23

Sumski je uspio instalirati Unity na OpenSUSE 21.2
Probaj to.

Re: unity 2d pitanje

19 stu 2012, 16:13

Nemoj se brinuti oko ruznih kritika i tako 90% njih nije koristilo unity vise od tjedan dana a od njih oko 70% vise od par sati :-)
Odgovori