Switch to full style
Diskusije usko vezane uz Ubuntu i srodne distribucije (Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, LinuxMint...)
Odgovori

Re: Neki linux

26 stu 2012, 11:59

Tiny Core Linux

26 stu 2012, 14:26

Ako je #! prespor, onda jedino složiti nešto svoje. Recimo Debian netinstall, pa pažljivo probrati pakete (iako sumnjam da bi bilo puno brže od #!). Ili Arch, Gentoo, LFS... :)

Puppy bi trebao raditi, ali on je malo drugačiji od normalnih distri. DSL bi sigurno radio, to radi i na P1, ali pitanje koliko bi to bilo korisno s obzirom na starost sw-a.

Definitivno probaj spomenuti Archbang. Ako ti on ne bude dovoljno brz, onda se ni s Archom ne trebaš zezati jer nešto da je bitno lakše od Openboxa je još samo čista konzola.

Nego, ako je ikako moguće bilo bi dobro dodati bar još 256MB RAM-a.

26 stu 2012, 17:05

Kako ti je sporo(u kojim dijelovima; kad otvaras program, pomices pokazivac, ...)?
Sto se tice distra, probaj ArchBang ko sta su neki vec spomenuli... Ako ti je i to sporo otvori neki terminal i daj output od
top -b -n 1
to mozes bacit i na pastebin...

E da, i nije linux nego GNU/Linux ;) :).

26 stu 2012, 23:56

Evo sad sam instalirao Linux Mint 6 i nemam drajver ili kako se vec zove(pocetnik sam) a graficka je ja mislim ATI Radeon IGP 320m da li to moze da se resi?

26 stu 2012, 23:57

mint 6??? nije li to, onako, staro ko Mojsijevi opanci?

27 stu 2012, 00:04

Ne znam ne pratim linux scenu,negde sam procitao da je "leteo" na 128 rama i 333mhz :pogled_dolje

27 stu 2012, 00:07

probaj Crunchbang ;)
noviji je dosta, a isto bi trebao biti neloš ;)

27 stu 2012, 00:09

Probao i radi presporo :(

27 stu 2012, 00:13

Kao što je Drone rekao Debian, ali treba napomenuti Squeeze! i staviti neki wm, a ako baš treba DE, onda Xfce ili eventualno LXDE.

Gentoo bi radio sigurno.

Vjerojatno i Slackware samo neka starija verzija i naravno ne KDE.

Tu je naravno i SliTaz

AW: Neki linux

27 stu 2012, 00:17

Kod mene je igp 315m :D
Mogao bi i Slackware 14 komotno naravno s lxde umjesto xfce (ponce.cc).
Debian bi trebao s lxde da radi odlično, a Gentoo nemoj, jer ćeš se načekati :D

Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
Odgovori