Sada je: 29 ožu 2024, 07:56.
Diskusije usko vezane uz Ubuntu i srodne distribucije (Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, LinuxMint...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

Prekjučer sam uključio precise-proposed repozitorij jer mi je bilo dosadno ( :cry: ) i htio sam NEŠTO POD HITNO UPDEJTATI.

Dobio sam update od nekoliko desetaka paketa, i sve super, OCD zadovoljen. ALI internet mi više nije radio. I ne samo to, nego je i drugim ljudima koji su se htjeli spojiti na isti router mreža stalno štucala i prekidala i router se povremeno restartao pri svakom mojem pokušaju spajanja. Nakon višesatnog debugginga i okrivljavanja ISP-a (jer tko je vidio ovakvo nešto?, a uostalom - bez ikakvih problema sam se mogao spojiti na mobitel hotspot, tako da nije bilo očito da je problem u meni), downgradeao sam driver i potom je mreža proradila kako treba i router prestao živčaniti.

Uglavnom, ne znam što se dogodilo u tom driveru (verzija je 6.nešto, ova koja radi je brijem 5.100.nešto), ali samo upozoravam - ako vam net iznenada prestane raditi, obratite pažnju na update drivera. :facepalm
I won't pull out, I just came
I want all of the blame
Avatar
Postovi: 1388
Postovi: 1388
Pridružen/a: 01 lip 2008, 12:48
Lokacija: Belišće / Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 9 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 18.10
Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.