Sada je: 16 tra 2024, 18:54.
Diskusije usko vezane uz SUSE i openSUSE distribucije.

Moderator/ica: Moderatori/ce

a čačka san nešto po njemu, pokušava ga "upristojit", tj dovest u stanje funkcionalnosti :D
pa se ja vratija lagano na stari gnome xD
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
DoDo je napisao/la:Jel isprobao tko taj GNOME 3.2?

Koliko vidim, lijepo izgleda, samo me zanima kako se ponasa u slucaju kad nema 3D akceleracije u sustavu?


Ja nemam 3d akceleracije i nemam nikakvih problema, skroz sam zadovoljna njime. Znam da mnogima ide na živce, da ima komentara tipa "ovo je za tablet" i sl., ali trebalo je ići dalje i ponuditi neka nova rješenja, i zato mislim da je ekipa iz Gnomea napravila solidnu osnovu za buduće desktope. Postavke koje su mi bile bedaste, kao npr. nedostatak power off-a bez alta ili titlebar buttons, promijene se u Tweaku. Ja u Ubuntuu nisam morala mijenjati ni desni klik na desktopu, koji znam da nije predviđen u osnovnim postavkama. Pojavljuje se sve više tema i ostalih dodataka za njega i mislim da je pred Gnomeom svijetla budućnost. Po meni je ovo dobra odluka OpenSUSE-a.
sudo wizard
Avatar
Postovi: 58
Postovi: 58
Pridružen/a: 15 lis 2011, 21:18
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž
OS: Ubuntu 11.10
Da ne bi netko krivo shvatio članak: SUSE će i dalje biti primarno KDE distra.
Samo će Gnome verzija imati 3.2 Gnome.
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Suko je napisao/la:Da ne bi netko krivo shvatio članak: SUSE će i dalje biti primarno KDE distra.
Samo će Gnome verzija imati 3.2 Gnome.

I bolje :D
Like some other animals, the gecko can perform a neat trick when threatened by a predator: it can amputate its own tail. The dropped tail serves to distract the predator, and by losing it, the lizard can run faster.
Avatar
Moderator
Postovi: 4366
Moderator
Postovi: 4366
Pridružen/a: 28 sij 2009, 18:46
Podijelio/la zahvalu: 86 puta
Primio/la zahvalu: 148 puta
Spol: M
OS: openSUSE Leap KDE
Stigao je!
Još countdown nije završio, ali downloadi su dostupni!
http://software.opensuse.org/121/en
Like some other animals, the gecko can perform a neat trick when threatened by a predator: it can amputate its own tail. The dropped tail serves to distract the predator, and by losing it, the lizard can run faster.
Avatar
Moderator
Postovi: 4366
Moderator
Postovi: 4366
Pridružen/a: 28 sij 2009, 18:46
Podijelio/la zahvalu: 86 puta
Primio/la zahvalu: 148 puta
Spol: M
OS: openSUSE Leap KDE
znaci uz svo poštovanje prema ovoj distribuciji ali hahahaha ... znaci umro sam od smeha .... hahaha Asparagus hahhaa .... najpoznatija saksijska cvecka ... pa zar nisu mogli malo pametnije ime da mu smisle ... hahhaa Asparagus ....
Zadnja izmjena: gMajstor; 16 stu 2011, 16:57; ukupno mijenjano 1 put/a.
gMajstor
gMajstor
gMajstor je napisao/la:hahahaha ... znaci umro sam od smeha .... hahaha Asparagus hahhaa .... najpoznatija saksijska cvecka



wtf??!!??
Lutherus
Lutherus
Šparoga :D
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
Aha to ono kaj ekipa iz vojvodine, slavonije i bosne masovno ide brat u Njemačku.
Lutherus
Lutherus
http://i33.tinypic.com/2w4kak2.jpg
"Asparagus je biljka za ljubitelje cvijeca sa malo iskustva. Vrlo lagan za odrzavanje. To je biljka sa dugim, tankim, granama i sitnim iglicastim listovima i sitnim bijelim cvjeticima. Ima preko 300 razlicitih asparagus vrsta.
U ljeto ga treba redovno zalijevati, nedeljno djubriti od marta do kraja augusta. Asparagus podnosi i direktno sunce i pogodan je kao balkonsko cvijece.
Razmnozavati se moze iz sjemena ili dijeljenjem korijena na vise dijelova ( kod dobro razvijenih biljaka). Ako se asparagus osusi, treba sve grane odrezati skoro do zemlje, dobro ga zaliti i drzati vlaznim. U najvecem broju slucajeva, pri vlaznosti, pocnu ponovo da rastu nove mladice."

Dakle, drugovi i drugarice ... imate potpuni opis kako radi 12.1 .... sad mi je jasno zasto su mu dali ime Asparagus , pametno i vise mi nije smesno.
gMajstor
gMajstor

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.