Switch to full style
Diskusije usko vezane uz SUSE i openSUSE distribucije.
Odgovori

[RIJEŠENO] openSUSE Tumbleweed KDE - ne radi Flash

22 vel 2016, 11:54

Imam problem sa flash playerom od kad sam instalirao ovu distru. Problem je u tome što nemogu pokrenuti neke videozapise na youtube. Pokrenem neki tako videozapis i kaše mi da je došlo do pogreške i da pokušam kasnije. Ali sam ja shvatio da kada mi tako neće učitati video ja stisnem f5 i onda nekada proradi a nekada ne... kada bi bilo samo to još nebi bio neki problem ali mi nerade još neke web stranice koje koriste flash player ali njih nemogu pokrenuti sa refresh. Pokušao sam skinuti flash sa njihove stranice instalirati ga on se instalira i isto... Eto ako netko zna neka javi.

Re: Open suse tumbleweed kde problem sa flash playerom

22 vel 2016, 11:57

Koji preglednik koristiš?

Btw, probaj koristiti HTML5 na YouTubeu, puno je bolji: http://youtube.com/html5

Re: Open suse tumbleweed kde problem sa flash playerom

22 vel 2016, 12:00

Koristim chrome i firefox probao sam i na jednom i na drugom sve je isto... cinimi se da na youtube i koristim html 5 pise mi na tom linku koristi se kada je moguće

Re: Open suse tumbleweed kde problem sa flash playerom

22 vel 2016, 12:16

Da li si ubacio Packman Repository?

Ako nisi, ubaci ga, i onda preko terminala: zypper up i zypper dup.

Zatim preko YaST instaliraj Flash player.

Re: Open suse tumbleweed kde problem sa flash playerom

22 vel 2016, 12:50

Google Chrome. Chromium, Opera koriste pepper flash plugin. Kažeš koristiš Chrome, uz njega i dolazi taj plugin, za ove ostale imaš da instaliraš chromium-pepper flash. Otvori u Chrome: chrome://plugins i ako ti je flash omogućen - onemogući ga. Restartaj Chrome pa omogući flash. Trebalo bi da radi.

Re: Open suse tumbleweed kde problem sa flash playerom

22 vel 2016, 12:59

Evo upravo sam to napravio nema promjene

Re: Open suse tumbleweed kde problem sa flash playerom

22 vel 2016, 13:00

vision samo malo ovo sam napisao onome gore iznad tebe

Re: Open suse tumbleweed kde problem sa flash playerom

22 vel 2016, 13:02

među pluginsima imam samo chromium PDF Viewer

Re: Open suse tumbleweed kde problem sa flash playerom

22 vel 2016, 13:46

Ok izgleda da je sada proradilo... sada radi. a Da ne otvaram sad novu temu može li mi neko predložiti neki video editor za suse

Re: Open suse tumbleweed kde problem sa flash playerom

22 vel 2016, 13:52

Otvori novu temu, molim te :zamisljen
Odgovori