Sada je: 22 lis 2019, 10:14.
Diskusije usko vezane uz PCLinuxOS i Mandriva distribuciju.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Mozda netko nece vjerovati ali... PCLinuxOS 2009.1 Final has been released rofl

The Ripper Gang is pleased to announce the final public ISO release of PCLinuxOS 2009.1.

This release features kernel 2.6.26.8.tex3, KDE 3.5.10, Open Office 3.0, Firefox 3.0.7, Thunderbird 2.0.0.14, Ktorrent, Frostwire, Amarok, Flash, Java JRE, Compiz-Fusion 3D and much more...

Zanimljivo je da je distra dobila ime PCLinuxOS 2009.1... znaci mogli bi ocekivati "vec" ove godine 2009.2 :misli
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
Spol: M
a ima i ovo

Also the pclos-gnome team are proud to the announce the 2009.1 release of pclos-gnome.

Featuring: kernel 2.6.26.8.tex3, Gnome 2.24.3, Mozilla Firefox 3.0.7, Mozilla Thunderbird 2.0.0.17, Gnome office apps, Brasero, Gnome Power Manager, Exaile Music Player and many more!

sutra ide na komp.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Jel netko zna sto mu je ovaj .tex3 u oznaci kernela?
kernel 2.6.26.8.tex3
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Izasao 2009 spiti mozete ga skinit sa sluuzbenih stranica pclinuxosa.Ja sam ga sinoc probao i moram reci da onaj njihov tim za grafcki izgled treba pod hitno oftamologu da im vid sredi ili na odvikavanje od nekih opijata jer ona plava ubija rofl.Zvuk mi nije htio da radi,brzina ok,al nista posebno
Primio/la zahvalu: 1 puta
Ja sam bivši korisnik PCLinuxOS-a. Imao sam godinu - dvije verziju .92.
Uglavnom sam bio zadovoljan. Kad sam kasnije bio instalirao 2007 počelo mi je smetati prevelika sporost Synaptica. Tako da sam odustao od njega. Po nekoliko minuta je trebalo da se izlistaju svi paketi! :misli

Zašto je Synapticu radu s rpm paketima sporiji nego s deb paketima? :misli
Primio/la zahvalu: 3 puta
fridrik je napisao/la:Zašto je Synapticu radu s rpm paketima sporiji nego s deb paketima? :misli

Ja ga upravo koristim u virualboxu (2009.1) i radi sasvim normalno Synaptic, mozda malo sporije nego ubuntu, mint normalno instalirani... ali beznacajna je razlika
Nevjerojatno, opet su nesto zeznuli...
Ja odlucio instalirati i pokrenem instalaciju, instalira sve do kraja i na kraju izbaci, koliko me sjecanje sluzi
Unable to copy files to new root

I tu prekine, resetiram racunalo i grub error 15 :udri
I moro reinstalirati drugu distru :(
ima nekih bagova ova verzija,
naprimjer nece da extraktuje fajlove, ne znam zasto, nece da promjeni polazni program ako ste me shvatili (ono kada kliknem na pjesmu da mi odma otvara u programu u kojem ja hocu) a interfejs je poruzan, rezolucija nije kako treba i tako 8-)
Primio/la zahvalu: 0 puta
Ma malo su ga ukakili :) Ja ga uspio instalirati i prckam da vidim dal sve sljaka kada ono u ni jednom playeru ne prikazuje titlove... strasno, cak ni u VLCu kojeg sam naknadno instaliro :o
Neznam zasto me jako privlaci ta distra, stalno je instaliravam u virtualbox da vidim kako napreduje... :misli
MarKonato je napisao/la:ima nekih bagova ova verzija,
naprimjer nece da extraktuje fajlove...

U pclos GNOME isto nece, u biti samo treba instalirati 'unrar' preko synaptica...
Stvarno ne kuzim sto nisu to stavili :misli
I jos uvijek nece prikazivati titlove u vlc-u a u drugim programima oce a sto je najgore vlc dolazi odmah sa instalacijom a nece raditi, strasno...

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.