Sada je: 27 sij 2021, 21:58.
Diskusije usko vezane uz Fedora i srodne distribucije (RHEL, CentOS...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

a sto si uopce probao?
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 41 puta
glaskoncILLa je napisao/la:a sto si uopce probao?

sa hiranom, i nemam vise vremana, ozdravo sam imam puno toga za nadoknadit i napravit. i onko sam malo razmislljo, nije nista nenadoknadivo.

pazite sa fedorom.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
simke je napisao/la:pazite sa fedorom.

A nema sta paziti... ili te oce ili te nece kao sto se nekome nedavno desilo isto sa mandrivom... a ja probo i novu mandrivu i novu fedoru instalirati pa se nije nista desilo lose.
Ma da smatram da je strasno da izbace distru na kojoj postoji sansa da se tako nesto desi, ajde da ti neuspije instalacija ali da ti ostale particije unisti... strasno :evil:
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
Spol: M
simke je napisao/la:pazite sa fedorom.

Meni je Vista tako pojela particije, pa kažem:
pazite se s Windowsima
:mrgreen: :roll:
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 111 puta
Primio/la zahvalu: 183 puta
znam ljudi desi se, al nisam oceivo na ovakav nacin.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Na svojim se greškama najbolje uči. Prije instalacije bilo kakvog operativnog sustava (bez obzira kojeg) treba napraviti backup!

Ja sam se "igrao" s Hackintosh OSX-o boot DVD-om na svom službenom laptopu pa mi je formatirao SVE particije bez upozorenja! Sva sreća pa sam imao backup od prije 2-3 tjedna ;)

Btw. Fedora installer te upozori DVA puta da li si siguran što radiš i da radnje koje praviš mogu prouzročiti gubitak podataka...
Podijelio/la zahvalu: 6 puta
Primio/la zahvalu: 14 puta
al sto su ga zakomplicirali, nikako nism uspio izparticirat disk kak treba, ai instaliro linux hiljadu puta.

edit

e da, ineradim bekap, neda mi se.

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.