Sada je: 27 sij 2021, 21:48.
Diskusije usko vezane uz Fedora i srodne distribucije (RHEL, CentOS...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

Instalirao sam fedoru11 bio prije nekog vremena i nakon napravljenog update-a, sam rebootao, i uopce nisam mogao uci vise u sustav.Znaci kada bih upalio komp,odmah bi dobio "droping you to a shell", i nikako se pomaknut od tud. Probao sam i na forumu pitat,(thx svima), ali nismo bas uspjeli daleko doc.
E sad kako ne da meni vrag mira, idem ju ja neki dan ponovno instalirat. I usprkos tome sto mi svaki put pri instalaciji tri puta najmanje padne instalacija zbog nekog buga,(imam eeepc701,pa rekoh da nije nesto s tim vezano... :misli ), na kraju ju instaliram. I odmah instaliram presto, i iskljucim se linux, (jer mi je prosli put nakon crasha davalo info "warning,selinux is on"),i racunam to je to. Iskljucim komp, upalim ponovno....
i opet isto........ :o :o :evil: :(
I sad ne kuzim vise nista dalje...Zbog cega mi se to desava? Da nije mozda zbog nekog dijela hardwera? Jer ovo pomalo postaje frustrirajuce.....Googlao sam malo,ali nisam nasao nista. Ideje,anyone?
"It ain't about how hard you can hit,it's about how hard you can get hit and keep moving forward..."
Give back to the community....translate!:)
"If you live properly,the dreams will come to you." Randy Pausch,R.I.P.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
neznam u cemu bi bio problem, na mom eee-ju radi sasvim dobro (doduse ja imam 1000H model)
probaj nakon svjeze instalacije, prije updateova ili iceg slicnog instalirat eee-kernel za fedoru.
ima za skinut sa ove stranice, a tamo su i upute za instalaciju kao i za eee-control instalaciju:
http://www.fedora-eee.com/

to je jedino sto meni pada na pamet.
sretno
Software is like sex... it's better when it's free :D (Linus Torvalds quote)
:snoozer:
Primio/la zahvalu: 1 puta
Thx na odgovoru, probat cu sa tim,nego mi sad mrsko instaliravat nanovo fedoru... ;) ;)
Ali probat cemo,pa da vidimo. Mora radit kako god. :)
"It ain't about how hard you can hit,it's about how hard you can get hit and keep moving forward..."
Give back to the community....translate!:)
"If you live properly,the dreams will come to you." Randy Pausch,R.I.P.
Primio/la zahvalu: 0 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.