Sada je: 29 ožu 2024, 07:03.
Diskusije usko vezane uz Fedora i srodne distribucije (RHEL, CentOS...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

DoDo je napisao/la:Dock bez compositiona sam ja tražio duuugo vremena i na kraju sam odustao. Naviknul sam se bil na normalni gnome panel, a sad koristim malo unaprijeđeni KDE panel.

Ako te baš pali dock, pogledaj ovdje, ali nemoj imati prevelike nade da ćeš naći dock koji ne zahtijeva compositing. Ionako je MacOS rađen za šminkere, pa zato i ima fancy dock :mrgreen:


ma netreba meni bas dock, moze i neki panel kojem se da namjestit tocna velicina i pozicija, po mogucnosti i transparency i onda na njega slagati launchere.
gnome panel mi ne pase jer mu nemogu namjestit fiksnu velicinu i kad nije expanded onda umjesto da bude proziran na rubovima ima neke crte....
lxpanel mi je cudan, jer moze se sve namjestit, trenutno imam dva panela, samo za meni jedan launcher i volume control, i sad na jednom panelu radi prozirnost, a na drugom ne???? nema mi smisla.....

EDIT:
nije mi radila ona fora sa ctrl+alt+f2, pa sam napravio live cd i sa live-distrom izbrisao taj fajl pa sad radi ok, kao i prije :D
hvala na pomoci.
Software is like sex... it's better when it's free :D (Linus Torvalds quote)
:snoozer:
Avatar
Postovi: 773
Postovi: 773
Pridružen/a: 12 vel 2009, 12:12
Lokacija: Lošinj - Ljubljana...
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: ovisi o danu u tjednu...
Ako hoćeš dock bez kompozitinga stavi si Wbar.
Biti ćeš najvjerojatnije zadovoljan.
Zadnje što sam gledao, postoji najmanje desetak sekti koje trenutno štuju taj mali program.
Imaš u našem wikiju pod Puppy linux kako se podešava konfiguracija Wbar-a.
Stavio bi ti link, ali pišem s mobitela.Sori. ;)
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.