Sada je: 18 tra 2024, 13:08.
Diskusije usko vezane uz Fedora i srodne distribucije (RHEL, CentOS...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

Evo da podjelim sa svima kako se može instalirati na fedori 13 ovaj gore u naslovu spomenuti programčić.

Prvo treba skinuti ovaj paket MobileMediaConverter-1.5.0-2.i386.rpm koji se može naći na jednom

španjolskom blogu koji se nalazi ovdje

Nakon što se stranica otvori treba kliknuti na naslov koji glasi Descarga Mobile Media Converter para tu Fedora desde aqui ,nako toga će se automaski početi skidati gore spomenuti paket.

Kad se paket skinuo klikne se na njega i instalira. Ako nakon instalacije pokušate pokrenuti MMC naravno da nećete moći :D izbacit će vam neku grešku :o . Nakon toga sigurno će vam tlak skoćiti na 200 što je i za očekivat ,ali ništa se vi nemojte sjekirati sve će se to srediti nakon nekoliko kliko stranica utipkanih u terminal
ruga_se :o rofl . Dakle stali smo kod terminala pa da krenemo na tu pustolovinu.

Pokrenemo terminal i u njega upišemo sljedečih 15 strana ovoga texta :lol:
Kod: Označi sve
su -


Kod: Označi sve
gedit /etc/selinux/config


Tada promjenite SELINUX=enforcing u SELINUX=permissive spremite kao takovu novu :D

Nakon mukotrpnog rada potrebno je restartirati komp i tek nakon što se sustav ponovo digne trebata pokrenuti
MMC koji će vam se lagano smjestiti u Programi/Zvuk i video/Mobile Media Converter ,ako se kojim slučajem ponovo javi neka famozna greška ja vam nikako u tom slučaju ne mogu pomoći žao mi je ruga_se :o rofl


Ovako nakon što sam instalirao pokrenuo sam ga i dobio sam ovu boot informaciju možete vidjeti u privitku.

Vrlo mi je sumljivo šta vi mislite o tome .
Prikaz_zaslona-Boot messages.png
(108.73 KiB) Preuzeto 1 put/a.
:nee


PAKET JE OK POTVRDIO VALENT Greška koja se javila bila je zbog servisa kojemu se nije moglo pristupiti ,kad se taj servis isključio greška je nestala ;)
U zemlji gdje bundeve cvjetaju ,pametni samo proces ometaju.
Avatar
Postovi: 44
Postovi: 44
Pridružen/a: 26 sij 2009, 21:15
Lokacija: Planeta Zemlja
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.