Sada je: 30 svi 2020, 09:34.
Diskusije usko vezane uz Fedora i srodne distribucije (RHEL, CentOS...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

Abzeenth je napisao/la:Najbolje što možeš učiniti je premlatit ga. :D kava

make him suffer!!!

slika

vu hahahahahaha!!!

to je sigurno neka urota protiv linuxa bila.nema drugog objašnjenja
Lutherus
Lutherus
Premlatiti ga ovim što Varg drži, odine :D :lol:

slika
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 630 puta
rofl
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
Spol: M
Varg je izaša iz zatvora i sad je uzoran i pristojan građanin...mračne prošlosti doduše... rofl

a šta se tiče ciljane grupe korisnika, mislim da je bolje raditi distribuciju za početnike...RPM baziranu, pošto već postoji Mint koji je DEB orijentiran...
iskusni korisnici ionako imaju pregršt izbora...Debian, Slackware, OSuse, Arch, Gentoo...da ne nabrajam više...
Podijelio/la zahvalu: 197 puta
Primio/la zahvalu: 237 puta
ma zahebi varga , Gaal je konza :-)
slika

e sad ali ako fakat hočeš namlaiti nekoga,budi frend sa chuck norrisom.njegove frendove niko nedira.
Lutherus
Lutherus
a zasto ako imas toliko volje ne bi pomogao valentu?
koja je poanta tvoje distribucije, sto bi ona nudila da vec ne postoji i u cemu se to kosi sa fusion linuxom?
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 41 puta
E sad majke mi ne znam što da radim :?
기분이 무료로 사용 리눅스 :thumbs
Linux korisnik broj 518617!
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
samo razmisli i vidi šta želiš i šta je "potrebno"...pa onda napravi ono šta ti želiš ;)
Podijelio/la zahvalu: 197 puta
Primio/la zahvalu: 237 puta
Dangerous Lickz je napisao/la:E sad majke mi ne znam što da radim :?

E, Lickz, mlad si i poletan. Sve to štima, no podizanje i ODRŽAVANJE distribucije na živou ozbiljan je, ne posao nego PROJEKT. Takve stvari rade TIMOVI ljudi jer pojedinac NE stigne sve.

Znam kako razmišlja mlad čovjek, jer sam isto tako razmišljao i ja i vrlo vjerojatno dobar dio ljudi ovdje.

Tvoja osnovna preokupacija je škola i još podosta vremena će biti škola. To je zapravo i ono što ti je u ovom dijelu života najbitnije. Linux i distribucija su sporedne stvari koje ti mogu preuzeti dobar dio slobodnog vremena koji ti treba za, pogađaš školu.

Dakle, ne bi bilo dobro da ti podizanje distribucije uzme toliko vremena (a bojim se da hoće) da zapostaviš školu. Tim više, što je uspjeh te distribucije vrlo upitan.
Zato, postavi sam sebi pitanje tipa: Kako ću se osjećati ako npr. godinu dana radim na distribuciji, time zapostavim i školu i druženja i ostale aktivnosti i na kraju te balade moja distribucija ne naiđe na prihvaćanje i SVE propadne. U tom slučaju napravio si sebi JAKO puno štete, jer je vrijeme (još uvijek) nepovratno.

Možda ti zvučim kao tvoji starci, ali to ti je jednostavno tako, proizlazi iz čiste logike razmišljanja.

S druge strane, postoji jedan predivan balans koji bi baš tebi preporučio. Da se lijepo UZ školu i druženje i ostale aktivnosti priključiš nekoj zajednici i radiš koliko MOŽEŠ i STIGNEŠ. To može biti rad na Fusion Fedori, prevođenjima KDE-a, dopisivanju našeg Wikija, priključivanje nekoj vanjskoj zajednici, prijava bugova, ma bilo što. Sve su to poslovi koje možeš raditi SAMO onda kada za to imaš vremena i volje.
Da, volje jer u svakom projektu dolazi do zasićenja i treba ti neka promjena i odmor od istoga, inače ti pada entuzijazam i kvaliteta onoga što radiš.

Eto, daj molim te porazmisli o ovome, ali ne sada ili u roku od jednog sata, nego si daj par dana da ti ove moje riječi malo kuhaju u glavi.

To je zapravo i sve što ti ja mogu preporučiti ;)
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta
Grof je napisao/la:
Dangerous Lickz je napisao/la:E sad majke mi ne znam što da radim :?

E, Lickz, mlad si i poletan. Sve to štima, no podizanje i ODRŽAVANJE distribucije na živou ozbiljan je, ne posao nego PROJEKT. Takve stvari rade TIMOVI ljudi jer pojedinac NE stigne sve.

Znam kako razmišlja mlad čovjek, jer sam isto tako razmišljao i ja i vrlo vjerojatno dobar dio ljudi ovdje.

Tvoja osnovna preokupacija je škola i još podosta vremena će biti škola. To je zapravo i ono što ti je u ovom dijelu života najbitnije. Linux i distribucija su sporedne stvari koje ti mogu preuzeti dobar dio slobodnog vremena koji ti treba za, pogađaš školu.

Dakle, ne bi bilo dobro da ti podizanje distribucije uzme toliko vremena (a bojim se da hoće) da zapostaviš školu. Tim više, što je uspjeh te distribucije vrlo upitan.
Zato, postavi sam sebi pitanje tipa: Kako ću se osjećati ako npr. godinu dana radim na distribuciji, time zapostavim i školu i druženja i ostale aktivnosti i na kraju te balade moja distribucija ne naiđe na prihvaćanje i SVE propadne. U tom slučaju napravio si sebi JAKO puno štete, jer je vrijeme (još uvijek) nepovratno.

Možda ti zvučim kao tvoji starci, ali to ti je jednostavno tako, proizlazi iz čiste logike razmišljanja.

S druge strane, postoji jedan predivan balans koji bi baš tebi preporučio. Da se lijepo UZ školu i druženje i ostale aktivnosti priključiš nekoj zajednici i radiš koliko MOŽEŠ i STIGNEŠ. To može biti rad na Fusion Fedori, prevođenjima KDE-a, dopisivanju našeg Wikija, priključivanje nekoj vanjskoj zajednici, prijava bugova, ma bilo što. Sve su to poslovi koje možeš raditi SAMO onda kada za to imaš vremena i volje.
Da, volje jer u svakom projektu dolazi do zasićenja i treba ti neka promjena i odmor od istoga, inače ti pada entuzijazam i kvaliteta onoga što radiš.

Eto, daj molim te porazmisli o ovome, ali ne sada ili u roku od jednog sata, nego si daj par dana da ti ove moje riječi malo kuhaju u glavi.

To je zapravo i sve što ti ja mogu preporučiti ;)

+1 :thumbs2
csx
csx

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.