Switch to full style
Diskusije usko vezane uz Fedora i srodne distribucije (RHEL, CentOS...)
Odgovori

Postanje na forum iz Fedore

06 svi 2011, 23:21

zašto ja ne mogu postati na LZS forum dok sam u Fedori? nemam blage veze odakle bih počeo tražiti u čemu je problem.

problem se pojavljuje na 2 računala. oba imaju win7 i fedoru 14, iz windowsa mogu postati na lzs, iz fedore ne mogu. also, lzs je JEDINI sajt na kojem mi se to događa. 5 minuta Connecting... i potom error - host is not responding ili već nešto slično.

totalno nema smisla :nee

Re: Postanje na forum iz Fedore

06 svi 2011, 23:27

koji browseri?

fedora rofl

06 svi 2011, 23:31

svi browseri. probah ff3, ff4, operu, elinks, chrome i chromium, midori. znam da ih ima još, al zaključih da neće radit ni oni.

06 svi 2011, 23:32

meni se znalo događat da javi neku grešku na serveru...ali, jednostavno je nestalo kako je i došlo :zvizdi

06 svi 2011, 23:35

Shicy je napisao/la:meni se znalo događat da javi neku grešku na serveru...ali, jednostavno je nestalo kako je i došlo :zvizdi

meni je ovo problem negdje od 28.4. niti jedan post iz fedore nije uspio. iz windača svi. ironično, zapravo, da me linux ne pusti na linux forum

07 svi 2011, 09:48

Soul_Sample je napisao/la:
Shicy je napisao/la:meni se znalo događat da javi neku grešku na serveru...ali, jednostavno je nestalo kako je i došlo :zvizdi

meni je ovo problem negdje od 28.4. niti jedan post iz fedore nije uspio. iz windača svi. ironično, zapravo, da me linux ne pusti na linux forum

Koju grešku javi? Prije nego krenemo rješavati problem, moramo imati barem neku konkretnu polaznicu kava

07 svi 2011, 10:43

daklem, kliknem na Submit

15min kasnije

The connection has timed out

the server at www.blabla is taking too long to respond

The site could be temporarily unavailable or too busy, try again

Check your connection

If your connection is protected by a firewall or proxy, make sure that FF is permitted to access the web.

07 svi 2011, 10:51

si probao pingat tu adresu?

07 svi 2011, 10:55

Da nije ono zlo :psuje2 od SeLinuxa?
Probaj ga isključiti pa vidi.

07 svi 2011, 11:33

Fore sa ipv6?
Odgovori