Switch to full style
Igranje pod Linuxom.
Odgovori

Humble Indie Bundle 9

11 ruj 2013, 20:51

https://www.humblebundle.com/?hib9

U tijeku je još jedan Humble Indie Bundle (moja reakcija je bila VEĆ?? OMG :sokiran :D).

Za sitne pare možete dobiti četiri igre - Trine 2, Mark of the Ninja, Eets Munchies i Brütal Legend, a ako platite više od prosjeka (u ovom trenutku je to 4,36 $, ali će sigurno narasti) dobivate i FTL: Faster Than Light te dugo očekivani i pomalo kontroverzni FEZ (kojem se ja najviše veselim).

Ako vas zanima ili zbunjuje ovaj dio o "kontroverzi", svakako pogledajte odličan dokumentarac Indie Game: The Movie.

btw, zasad je top contributor @LinuxGamers, a korisnici Linuxa imaju i najveći average (6.96) 8-) :thmbs-up

Re: Humble Indie Bundle 9

11 ruj 2013, 21:56

Ajde, nakon pet Bundleova zaredom samo za Windowse, dobro je da su se sjetili kako je sve pocelo i tko ih je najvise podrzavao.
Ko bi reko da ce Humbleovci ipak izdati i jedan Bundle za Linux? Izgledalo je da su nas zaboravili.

11 ruj 2013, 23:23

fez i ftl :bravo

19 ruj 2013, 00:13

Pozdrav kolegice i kolege linuxaši!

Samo da podsjetim (iako vjerujem da ste obavješteni :) ), odlični deveti "Humble Indie Bundle" obogaćen dodatnim sadržajem!

Ko je platio iznad prosjeka, dobija 6 igrica uz osnovne četiri! ( dakle dodate su još četiri) .Uz pripadajuće soundtrack-ove!
Čini se do sada najbolji!!! Preko 2 ipo miliona $!

Re: Odg: Humble Indie Bundle 9

19 ruj 2013, 04:26

Purificator je napisao/la:Ko je platio iznad prosjeka, dobija 6 igrica uz osnovne četiri! ( dakle dodate su još četiri)

Ovaj dio mi je malo nejasan :hihi

Re: Odg: Humble Indie Bundle 9

19 ruj 2013, 07:00

calisto053 je napisao/la:
Purificator je napisao/la:Ko je platio iznad prosjeka, dobija 6 igrica uz osnovne četiri! ( dakle dodate su još četiri)

Ovaj dio mi je malo nejasan :hihi

:lulz

19 ruj 2013, 14:30

Dakle, uz FTL i FEZ , dodate su i ROCKETBIRDS:HARDBOILED CHICKEN , A VIRUS NAMED TOM , te od ranije poznati LIMBO i BASTION (za one koji su propustili prijašnje bundle-ove) :thmbs-up

Izvinjavam se ako je moj predhodni pomalo nespretno sročen post bio nejasan. :oops

19 ruj 2013, 15:05

Ma ne obaziri se. Zezaju te oni. ;-)

19 ruj 2013, 15:06

:mrgreen
Ne obaziri se ni na Suku, uskoro ce i on pocet ;)

Poslano sa mog Vip Racer III koristeći Tapatalk 4

19 ruj 2013, 16:36

Ja sam u strajku!
Samo ozbiljno od mene ovih dana! :bleh
Odgovori