Sada je: 31 svi 2020, 20:38.
Igranje pod Linuxom.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Hari_Linoob je napisao/la:edit: skužio sam zašto ne radi. izgleda da linux baš ne voli ati-jeve kartice...

Ma zavisi ti o modelu graficke. Neke rade dobro neka nikako ali za ovu tvoju sam naletio samo na pozitivne komentare...

Puno je veca vjerojatnost da nisi nesto napravio kako treba ili modificiro wine. Koju jos igru imas da bude neka koja radi provjereno pod wineom bez nekih kerefeka pa ako ona radi onda nije problem u grafickoj.
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
Spol: M
na službenim atijevim stranicama ne postoji linux verzija drivera za moju grafu. nema niti jedna iz hd 4xxx serije ;)
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: m
Hari_Linoob je napisao/la:na službenim atijevim stranicama ne postoji linux verzija drivera za moju grafu. nema niti jedna iz hd 4xxx serije ;)

Nema niti jedne iz HD serije??? Si corav malo :mrgreen:
Pogledaj na http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
Evo pitaj covjeka kako mu radi hd 4330:
viewtopic.php?f=29&t=131&p=30023&hilit=dell#p30023
I nemoj instaliravati neke drivere sa starne samo one pod 'hardware drivers' za pocetak...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
slika
a radeon mobility a ne radeon :)

btw ovaj 'hardware driver' koji je kao "proprietary" kad instaliram, moram linux rušit jer mi nabaci hieroglife na ekran i nemrem uć u sustav...

isto mi se dogodilo sad kad sam pratio postupak tog tvog znalca. sad opet mint na reinstall. nice.

EDIT: uh, ne moram. dobro je. našao sam kako vratiti stari driver.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: m
U svakom slucaju dok ne uspijes instalirati te vlasnicke drivere od atija nema ti uopce svrhe pokusati pokrenuti neku zahtjevniju igru... Ja sam uzeo to zdravo za gotovo da ti radi kada si razmisljo o pokretanju igara :|

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.