Switch to full style
Igranje pod Linuxom.
Odgovori

ispadanje if full screen-a

13 lip 2008, 15:13

cesto mi se desi pri igranju neke igrice da mi izleti iz full screena te onda nemogu nista sa njom, tastatura radi ali mis NE...
neke mi se cak nece pokrenuti uopce u fullscreenu pa je nemogu ni igrati jer mis nece raditi...
te to mi se desi kada igra radi te pokusam promjeniti rezoluciju ...

nije da mi bude igra u prozoru nego ko da je fullscreen ali ima onaj panel gornji i donji te koji put mi radi mis a koji put ni ne pa moram resetirati komp...

postoji neki nacin za ubiti program kada zablokira, nesto tipa task manager?

Re: ispadanje if full screen-a

13 lip 2008, 15:35

zzankola je napisao/la:cesto mi se desi pri igranju neke igrice da mi izleti iz full screena te onda nemogu nista sa njom, tastatura radi ali mis NE...
neke mi se cak nece pokrenuti uopce u fullscreenu pa je nemogu ni igrati jer mis nece raditi...

nije da mi bude igra u prozoru nego ko da je fullscreen ali ima onaj panel gornji i donji te koji put mi radi mis a koji put ni ne pa moram resetirati komp...

da, klikni misem na panel, odi na Add to panel i tamo nadji Force quit.
Kada ti program zablokira klikni na force guit i onda ti se mjesto pokazivaca misa pojavi veliki + i s tim plusom klikni na zablokirani program.

Re: ispadanje if full screen-a

26 srp 2008, 01:16

zzankola je napisao/la:cesto mi se desi pri igranju neke igrice da mi izleti iz full screena te onda nemogu nista sa njom, tastatura radi ali mis NE...

ja sam si instalirao yeah-console. uglavnom, defaultni shortcut mu je ctrl-alt-y, pa kad mi nešto zapne stisnem tu kombinaciju i tamo killam program. više puta se dogodilo da ju ni ne vidim na ekranu, al očito se otvori iza pa mi dopusti da ga pkillam.

nemam sad link al ima je negdje sigurno.
Odgovori