Sada je: 29 svi 2020, 08:14.
Igranje pod Linuxom.

Moderator/ica: Moderatori/ce

kako bi reko na prijatelj mamić, AJMOOOOO!
http://steamcommunity.com/app/221410/di ... 122377/#p1
mali doprinos nebi skodio!
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Ljudi su dosta tražili da se stavi, uspoređivali i s HoN-om
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
Mislim da je samo pitanje vremena... ali znajući Valve i njihovu politiku možda dota bude čak i poslednja portovana, valve se neće pojaviti sa polu završenim proizvodom (Dota2 to nije, ali je ipak u beti...) zato se uvek čeka dugo na valve igre dok sve lepo ne upeglaju... Ko zna o čemu pričam samo ću reći na Half Life serijal :D
Rađe bi lol nego dotu.
Lutherus
Lutherus
LoL koristi .net 3.5 ako se ne varam tako da bi prelazak bio teži ili nemoguć ako nebi menjali radikalno neke stvari :D
Da, al je puno kvalitetnija igra od dote.
Lutherus
Lutherus
To je vrlo subjektivno.
ja se isto nadam. al jos uvjek je u beti, pravoj beti, meni se srusi svakih par sati. lol nisam igro ja kažu da je za djecu. a i idram dotu dost dugo pa mi se neda ponovo uciti.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
LoL je samo užasno lagana dota ili HoN, to za djecu je rečeno vjerojatno zbog toga
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Ma samo nek portaju sto vise igara, valjda ce onda gameri vidjeti da nije sve u prozorima, a kad jednom probaju linux i dotu, tesko da ce se vracati na prozore :) Jer vecina ih koristi prozore i odbija preci na linux samo iz razloga "to ne radi na linuxu".
Udarac nogom u guzicu vrijedi 1000 rijeci.
Primio/la zahvalu: 4 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.