Sada je: 29 ožu 2024, 06:22.
Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Na stranu sad to što kod svakog pokretanja se borim s "mute" stanjem Kodi-ja, zanima me jedna stvarčica.

Je li moguće nekako "prešaltati" Oyo.hr servis na Kodi?

Tražio sam po internetu o toj kombinaciji, međutim u većini slučajeva me upućuje na add-on "Croatia on demand" (koji trenutno ne šljaka, čini se da je zapušten) i Filmovitu. Tamo uglavnom nalazim filmove koji su se vrtili na našim TV kanalima, ali ne i sam servis.

Naravno, na samom Oyo.hr nema ništa korisno pa pitam jel ima kakav "tweaking" trik.
In their respective beginnings, Linux, Olympics and Esperanto had one thing in common - good will.
Avatar
Postovi: 170
Postovi: 170
Pridružen/a: 23 tra 2012, 00:15
Lokacija: "Karlovac"
Podijelio/la zahvalu: 23 puta
Primio/la zahvalu: 2 puta
Spol: M
OS: Arch & Solus Mate
buahahahahahahahahahahahahaha rofl

Ne. Oyo je zao i sve na njemu je zaštićeno DRM-om. Dok god oni ne razviju vlastiti dodatak ili API (ili netko ne prekrši zakone i reverse-engineera njihov DRM), neće biti dodatka, a Oyo neće razviti dodatak ili API jer žele da ti koristiš njihove servise. Možda bi ti radilo preko browser addona u Kodiju, ali čisto sumnjam, jer mu treba flash. No, dok god se nešto ne promijeni (ili dok HTML5 ne bude podržavao DRM), možeš zaboraviti na Oyo u Kodiju.

Evo zašto je DRM loš: https://defectivebydesign.org/
Avatar
Site Admin
Postovi: 4639
Site Admin
Postovi: 4639
Pridružen/a: 07 ožu 2009, 17:00
Podijelio/la zahvalu: 101 puta
Primio/la zahvalu: 209 puta
Spol: M
OS: fedora 34

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.