Switch to full style
Audio, video, codeci...
Odgovori

[RIJEŠENO] HRTi nema slike nema tona

19 lis 2016, 22:19

browser je mozilla, ubuntu je 16.04
odradio sam instalaciju pipelight ( wine wrapper za silverlight ) i kad odem na link
http://flashbuilder.eu/silverlight-plugin-version.html
dobijem uredno status 5.1.41212.0 ( up-to-date )

testirao sam na još nekoliko stranica i gledam video s tonom bez problema preko silverlight streama
samo nemam niti slike niti tona kad pokušam gledati HRTi ?!

ima li neko pozitivno iskustvo s HRTi na linuxu ?

Re: HRTi nema slike nema tona

20 lis 2016, 06:47

Jesi platio pretplatu za ovaj mjesec? :hihi

Re: HRTi nema slike nema tona

20 lis 2016, 09:13

calisto053 je napisao/la:Jesi platio pretplatu za ovaj mjesec? :hihi


lijepo sam pitao - POZITIVNO iskustvo :lulz

Re: HRTi nema slike nema tona

20 lis 2016, 23:33

sad sam probao VIDEOTEKU na HRTi portralu, bez problema gledam sve emisije ( to se nekad zvalo 'emisija na zahtjev' )

samo je live stream u problemu, ali to mi je najmanje važno, HRTi portal koristim uglavnom za gledanje emisije koja je već prošla

Re: HRTi nema slike nema tona

21 lis 2016, 08:05

Ja bih kažnjavao one koji još upogonjuju taj silverlight. Pa čak je i bug.hr odustao od toga ;)

Re: [RIJEŠENO] HRTi nema slike nema tona

29 tra 2017, 09:41

Ipak se kreće, ali jaaako sporo! HRTi uživo-stream više ne zahtjeva Silverlight aplikaciju. Ali! Firefox na Ubuntu mi otvori crn ekran prilikom streama, i vrijeme prikaza streama blokira.
Pošaljem @mail HRTi podršci, s upitom za Linux problem. I dobijem odgovor, "moguće da imate određenih nekompatibilnosti sa internetskim preglednikom. Molimo instalirajte Google Chrome i pokušajte s njim".
Instaliram Linux Mint i s Chromium tražilicom pokušam. Dobijem crn ekran i loading kružić, koji vrti beskonačno. A LM iz Firewfoxa prikazuje također samo crn ekran.
Probam iz Win10 s Firefox preglednikom i bez ikakvih problema odmah pokrene HRTi uživo.
Android aplikacija HRTi na mobitelu radi bez problema.

Može li itko pokušati, možda nađemo mogućnost? Koja je razlika u Firefoxu za Linux i Windows, da Linux ne može?

Re: [RIJEŠENO] HRTi nema slike nema tona

29 tra 2017, 10:15

Pošalji mi podatke za logiranje pa ću probati :)

Re: [RIJEŠENO] HRTi nema slike nema tona

29 tra 2017, 10:47

O hvala Spider!
Znači u postavkama Firefox treba odabrati "sadržaj" i DRM uključi :thmbs-up
https://support.mozilla.org/en-US/kb/en ... m?cache=no
Zadnja izmjena: Jeremija; 29 tra 2017, 21:37; ukupno mijenjano 2 put/a.

Re: [RIJEŠENO] HRTi nema slike nema tona

29 tra 2017, 18:55

Meni HRTi uživo radi bez problema. Firefox je rekao da moram DRM uključiti i onda je proradilo...
Odgovori