Sada je: 20 ruj 2019, 15:25.
Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Zašto nebi koristila čisti ffmpeg za sve vrste transkodiranja? Vrlo je jednostavan za korištenje i dosta moćan.
Na forumu imaš moju skriptu pod nazivom 3gpEnc, preko nje možeš dobiti uvid u mogućnosti ffmpega, a za više stvari uvijek možeš u terminalu ukucati
Kod: Označi sve
man ffmpeg

Ukratko, sintaksa je otprilike ovakva:
ffmpeg -i (dodat -f mp4 za mp4 datoteke) /putanja/do/datoteke.* -c:v nekivideocodec -b:v videobitrateukilobitima -c:a nekiaudiocodec -b:a audiobitrateukilobitima /putanja/do/izlazne/datoteke.*
Arch Linux Install Script
Hash Checker
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my days but you man... you're special!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 266 puta
Primio/la zahvalu: 323 puta
Spol: M
vision je napisao/la:Nije mi jasno čemu instistirati na programu kojem je zadnja verzija bila 2011 godine (msm na Arista Transcoder)

Jer sam malo tvrdoglava, nisam htjela odmah odustati cim je doslo do problema. Ali nisam toliko tvrdoglava da cu inzistirati do besvijesti pa cu poslusati savjete koje sam dobila i probati druge convertere :thmb-up

Cooleech je napisao/la:Zašto nebi koristila čisti ffmpeg za sve vrste transkodiranja?

Hocu! Prouciti cu tvoju skriptu, hvala na savjetu :thmbs-up
Above us only sky...
Podijelio/la zahvalu: 10 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: ž

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.