Sada je: 25 tra 2024, 20:43.
Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Interesantno je kako PA zapravo samo poziva ALSA. Bilo bi zanimljivo pitati ALSA ekipu zašto onda ne ugradi sve te PA/jack funkcije u ALSA. Misli mda bi taj direktni pristup bio radikalno bolji od dodavanja novih layera da bi PA radila.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
mislim da sam negdje citao da si ( developeri ) nisu bas frendici.. :)
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Avatar
Postovi: 5678
Postovi: 5678
Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 41 puta
shrike je napisao/la:To je jako čudno, meni se to nikada nije dogodilo. Jedino što mi pada na pamet je to da ti totem ili sve aplikacije iz nekog razloga koriste hardverski mixer pa onda on stišava sve. Meni takve stvari rade samo po aplikaciji. Tako da kada u aplikaciji stišam nešto, stiša se samo ta stvar i ništa drugo. Mislim da ti je to bug ili krivi config negdje!


a ne znam, ja sam PA prihvatio otkako se pojavio jer sam znao da će kad tad postat norma, pa ono, pomirio sam se s tim, tak da nisam previše kopao po ALSI, al nisam to uspio podesit u onih par naleta bijesa kad sam ga se htio riješit
I won't pull out, I just came
I want all of the blame
Avatar
Postovi: 1388
Postovi: 1388
Pridružen/a: 01 lip 2008, 12:48
Lokacija: Belišće / Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 9 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 18.10

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.