Switch to full style
Audio, video, codeci...
Odgovori

Re: Gledanje hrvatskih tv programa preko interneta

30 stu 2015, 14:57

Ne gledam puno, ali nisam primijetio probleme sa HRT 1, 2, 3 i 4. Jedino Nov@ mi zna štekati.
slika

Re: Gledanje hrvatskih tv programa preko interneta

30 stu 2015, 15:11

nisam mislio na probleme nego stream prekinu kada pocne neki film recimo kao na streamu na hrt-ovim stranicama?

Re: Gledanje hrvatskih tv programa preko interneta

30 stu 2015, 15:17

Priznajem, nisam gledao filmove. Za to mi služe dodaci kao Genesis i Icefilms.

Re: Gledanje hrvatskih tv programa preko interneta

01 pro 2015, 14:14

Vl@do je napisao/la:Reći ću samo jedno: Kodi Media Center
Instaliraš dodatak Croatia on Demand i uživaj.



Meni ovo radi dobro. Hrpa kanal, filmova, dokumentaraca, arena sport ko gleda utakmice...

legalnost???

Re: Gledanje hrvatskih tv programa preko interneta

01 pro 2015, 17:40

zole052 je napisao/la:nisam mislio na probleme nego stream prekinu kada pocne neki film recimo kao na streamu na hrt-ovim stranicama?


navecer zna nova jednostavno prestat raditi prilikom emitiranja nekih serija tipa kzud puklo da puklo. Cim zavrsi odmah pocne raditi opet. Za ostalo nije mi cura nikakvu drugu zamjerku nasla :bleh

Re: Gledanje hrvatskih tv programa preko interneta

03 pro 2015, 20:18

HRT uvodi novine (bilo je i vrijeme). Na adresi hrti.hrt.hr se mogu gledati svi HRT-ovi programi uživo, emisije i neke serije na zahtjev, jedino što je potrebna registracija za gledanje i servis im je još u beti, ali čini se ok zasad.

Re: Gledanje hrvatskih tv programa preko interneta

04 pro 2015, 08:41

...ma tko još gleda HRT :lulz

Re: Gledanje hrvatskih tv programa preko interneta

04 pro 2015, 09:09

Prex je napisao/la:HRT uvodi novine (bilo je i vrijeme). Na adresi hrti.hrt.hr se mogu gledati svi HRT-ovi programi uživo, emisije i neke serije na zahtjev, jedino što je potrebna registracija za gledanje i servis im je još u beti, ali čini se ok zasad.

Ništa što HRT nudi nije džabe. Ovo je samo navlakuša da vide kome još moraju naplatit preplatu. :kava

trzalica je napisao/la:...ma tko još gleda HRT :lulz

:thmb-up

Re: Gledanje hrvatskih tv programa preko interneta

20 pro 2015, 21:41

pliz help

već par dana pokušavam konfigurirati KODI
našao sam ovaj tutorial -> https://www.youtube.com/watch?v=ca0eof8mot4

i naravno zapeo na instalaciji ace stream-a, koji je potreban za bilo koji tv on demand sa KODI-a

ima tko rješenje? hvala :-)

Re: Gledanje hrvatskih tv programa preko interneta

20 pro 2015, 22:06

Ja sam prvo instalirao addon instaler po ovim uputama http://www.htpcbeginner.com/install-add ... ller-kodi/ . Pomoću njega sam kasnije lako dodao Icefilms, Croatia on Demand, Genesis...
Odgovori