Sada je: 07 tra 2020, 02:48.
Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ne znam da li je to samo kod mene problem ili šta... Npr. kada skinem .pls fajl od Narodnog radija ili nekog drugog, ne mogu ga pokrenit sa Rhythmbox-om. Probao sam i upisat link u "New Internet Radio Station", probao sam i otvoriti .pls fajl sa tekstualnim editorom i kopirati onaj URL iz njega, ali opet ništa... Dok recimo sa VLC playerom bez problema svira...

Radim li ja nešto krivo ili...?
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
ja imam instaliran deadbeef, i samo taj .pls file ubacim u playlistu i pokrenem ga...nema nikakve greške...
Podijelio/la zahvalu: 194 puta
Primio/la zahvalu: 236 puta
Shicy je napisao/la:ja imam instaliran deadbeef, i samo taj .pls file ubacim u playlistu i pokrenem ga...nema nikakve greške...

Ma sve je to OK, radi meni i u drugom nekom playeru... ali zanima me kakvo je stanje sa Rhythmboxom budući da je to moj odabrani player ;)
ne sjećam se točno, davno sam rhythmbox koristio, ali mislim da ideš tamo u radio i add station ili tako nešto...morao bi radit...

edit- evo dodao sam mu taj .pls file (u rhythmboxu) kao najobičniji glazbeni file, on mi je dodao novu radio stanicu i samo je pokrenija i to je to ;)
Zadnja izmjena: shicy; 30 sij 2011, 22:33; ukupno mijenjano 1 put/a.
Podijelio/la zahvalu: 194 puta
Primio/la zahvalu: 236 puta
Da si pročito moj prvi post malo pažljivije vidio bi da sam to već probao :D
Gogy je napisao/la:Da si pročito moj prvi post malo pažljivije vidio bi da sam to već probao :D

Mozda nemas nesto instalirano na archu? vlc ima sve svoje kodeke i djidje midje...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
Evo i kod mene radi u rhythmboxu...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
zole052 je napisao/la:Mozda nemas nesto instalirano na archu? vlc ima sve svoje kodeke i djidje midje...

Vrlo logično razmišljanje... Nisam znao da VLC ima svoje. Uglavnom, problem je riješen instalacijom paketa extra/gstreamer0.10-bad-plugins.

Hvala na pomoći ;)

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 25 gostiju.