Switch to full style
Audio, video, codeci...
Odgovori

Re: Youtube ili flash problem!

04 ožu 2011, 14:30

iForce je napisao/la:FIX PINK / RED YOUTUBE VIDEOS BUG USING FLASH 10.2 IN UBUNTU

Riješio sam na Debianu posibile fix1.znao sam to prije od njih :)

04 ožu 2011, 14:46

domi je napisao/la:

To je ok rjesenje ali kazu da se ne mozes logirati na youtube onda pa bas i nije prihvatjivo ako pratis neke kanale na youtubeu... bolje instalirati stari flash 10.1 dok ne rjese problem u novom

04 ožu 2011, 15:00

zole052 je napisao/la:
domi je napisao/la:

To je ok rjesenje ali kazu da se ne mozes logirati na youtube onda pa bas i nije prihvatjivo ako pratis neke kanale na youtubeu... bolje instalirati stari flash 10.1 dok ne rjese problem u novom

Točno ne možeš se više logirati :mrgreen:

04 ožu 2011, 20:08

naso rijesenje na mint forumu da se iskljuci hardware acceleration u flash postavkama......
na nekom flash videu napravite desni klik pa nadite u postavkama....
na youtubu ne mozete, evo na ovom videu radi
http://www.skai.gr/player/radiolive

04 ožu 2011, 20:12

remove pkg flash-player-10.2
installpkg /tmp/flach-player-10.1.tgz
i sad sve dela

07 ožu 2011, 18:21

da sad ne otvaram novu temu -
primjetio sam da mi se filmići odgledani na netu (npr. na jutubu i sl.) više ne spremaju u tmp-mapu.. (to mi je bilo najjednostavnije "skidanje").. u čemu je stvar?

07 ožu 2011, 18:48

pogledaj cijeli ovaj thread
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1688948

07 ožu 2011, 20:14

ima više načina a ja sam instaliral "clipgrab" i stvar funkcionira..
thnx.

10 ožu 2011, 14:23

POBJEDA JE MOJA.....

Cim se zacrvenilo na youtube-u ja sam reko da necu nista slagat jer nisam ja kriv za crveni youtube, update mi je ugasen, svugdje drugdje je flash radio ok, i evo danas youtube ponovno radi bez crvenila. Ajd da su bar malo posteni.....

15 ožu 2011, 06:41

meni flash na linuxu postao neupotrebljiv kad sam spojio još jedan monitor.

pošto mi stol ne dopušta drugačije, taj ekstra monitor je s lijeve strane, i sad mi se svi flash videoi fullscreenaju na taj monitor, i to u krivoj rezoluciji (nekoj widescreen deformiranoj). google je otkrio da je to vrlo poznati bug i da nije riješen već par verzija. sad, za youtube imam minitube pa me to ne uzrujava, al kad god naiđem na neki drugi website gdje želim nešto pogledati u fullscreenu, najradije bootam windowse.

i da, mogu uključiti compiz zoom pa zumirat video i tako gledat, al stvari koje moramo radit zbog flasha postaju prepreprenategnute :thumbs_down

mrzim flash.
Odgovori