Sada je: 13 srp 2020, 10:32.
Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Evo meni se dogodilo da video na youtubu nije tamo gdje bi trebao bit, već je pomaknut gore lijevo. Tako da od videa vidim samo donji desni kut, ostatak ne. Ako gledam nešto na drugom tabu, povremeno mi se i na njemu pojavljuje video i preglednik postaje neupotrebljiv. Ako prebacim na full screen više ništa ne vidim, crno...
Prije par dana sam stavio novu verziju flash-a, na nekoj staroj je bio sličan problem.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
Zeta je napisao/la:Evo meni se dogodilo da video na youtubu nije tamo gdje bi trebao bit, već je pomaknut gore lijevo. Tako da od videa vidim samo donji desni kut, ostatak ne. Ako gledam nešto na drugom tabu, povremeno mi se i na njemu pojavljuje video i preglednik postaje neupotrebljiv. Ako prebacim na full screen više ništa ne vidim, crno...
Prije par dana sam stavio novu verziju flash-a, na nekoj staroj je bio sličan problem.

Upravo to sve se meni desava na novoinstaliranom sabayonu... Za sad nisam uspio pronaci rjesenje... :evil:
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
Podijelio/la zahvalu: 28 puta
Primio/la zahvalu: 59 puta
don`t use flash.it`s evil.
i tell you evil!evil! :bleh
Lutherus
Lutherus
odin je napisao/la:don`t use flash.it`s evil.
i tell you evil!evil! :bleh

:bleh
gnash mi radi kak spada samo na debianu kava
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
jednini debianovac u gradu kojem gnash dela.respect 8-)
Lutherus
Lutherus
odin je napisao/la:jednini debianovac u gradu kojem gnash dela.respect 8-)

pih... i jedini kojeg dbus kod boota gnjavi :roll:
btw. idemo na RV u petak?
pa znaš da se RV ne propušta :cigara to je tradicija :cigara a i geek tete budu ovaj petak u većem broju
Lutherus
Lutherus
Ima riješenja za ove probleme? Video i dalje nije tamo gdje treba bit. Primijetio sam da je problem samo na youtubu. Na ostalim stranicama youtube video gledam bez problema. Koristim i dalje operu. Squeeze je up-to-date.
Imam najnoviji flash, instaliram pomoću uputa na debian wikiju.
Iceweasel je dobar dok ne scrollam, onda se i kod njega izgubi slika.
ja imam obrnuti problem, na youtubeu radi super, drugdje ne. ne znam kako bih nazvao taj problem (kidanje, raspadanje....) pa sam ga snimio: http://www.youtube.com/watch?v=Kqgqn56czOI

edit: zaboravih napomenuti da ovaj problem imam samo u firefoxu :zbunj
I won't pull out, I just came
I want all of the blame
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 9 puta
Za ovaj problem ima nekoliko mogućih rješenja.Nekima pomaže isključivanje desktop effectsa.Meni nije to pomoglo na Firefoxu,rješenje je bilo u instalaciji testnog 64-bitnog Flasha,imam 64-bitni OpenSuse 11.4

http://labs.adobe.com/downloads/flashpl ... quare.html

Deinstalirajte stari flash,otpakirajte arhivu i kopirajte file libflashplayer.so u /usr/lib64/browser-plugins
Na drugim distribucijama lokacija direktorija browser-plugins može biti različita od ove.

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.