Sada je: 26 tra 2024, 14:04.
Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Podcast
19 ožu 2011, 20:44
Pozdrav

Vidim u skoro svakom playeru ima opcija podcast, ali ja nikad niti jednog poslušao nisam.
Pa ako može netko neke da stavi, ali da ih stvarno sluša, da su zanimljivi.

Ako može i domaći koji, ako uopće postoji.

Hvala ljepo :)
Dropbox reg. se i dobivaš 2GB odmah, a +250MB dobivamo i ti i ja ako se regaš preko ovog linka
How to

LastFM grupa LINUXZASVE join us
Avatar
Postovi: 651
Postovi: 651
Pridružen/a: 16 svi 2008, 13:58
Lokacija: Mostar
Podijelio/la zahvalu: 4 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: w10/ Linux Mint 19.3 Cinn
Re: Podcast
20 ožu 2011, 10:52
vidipodkast je hrvatski, ali nisam slušao, ne znam kakav je.. uglavnom budu nekakvi intervjui sa ekipom iz hulka, razmjene vještina, i ovako neki poznatiji devovi i dizajneri..


pauldotcom je security podcast, to slušam od početka, i smiješni su mi likovi (par pentestera) i zanimljivo to vode. pričaju malo o alatima, metodama kojekakvim i o vijestima koje su aktualne za vrijeme kad je epizoda izišla. traju po 40-50 min

security now je security podcast gdje obrađuju kojekakve teme prvenstveno namjenjene ljudima koje zanima security, a znaju relativno malo o toj tematici. ali i oni koji znaju nešto mogu naučiti korisne stvari iz toga jer ne bavi se svatko istim područjem securityja pa ono.. ne moš sve znat :D

linux outlaws je vrlo popularan linux podcast. to nisam slušao, planiram nekad valjda.. :D vjerojatno nije loše čim je toliko popularno

floss weekly - jednostanvo o flossu.. navodno isto dosta kvalitetno.

hak5 - ovo su u biti videocastovi, a likovi tak koječim se bave.. i hardver i softver i moddanje i pimpanje i onako.. svašneš :D


ima danas kojekakvih podcastova, malo je čak i teško odlučit što slušat.. valjda svatko misli da može napravit dobar podcast.. :D
...I put on my robe and a wizard hat...
Avatar
Postovi: 816
Postovi: 816
Pridružen/a: 13 lis 2008, 21:15
Lokacija: Nerdvana
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Arch GNU/Linux + KDE

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.