Switch to full style
Audio, video, codeci...
Odgovori

Re: player za titlove

08 lip 2011, 18:53

ja sam valjda jedini nesretnik kojem vlc ne radi kako treba :zbunj

Re: player za titlove

08 lip 2011, 18:56

Shicy je napisao/la:ja sam valjda jedini nesretnik kojem vlc ne radi kako treba :zbunj

nisi.ima ih puno ali nikako da prijeđu na mplayer

Re: player za titlove

08 lip 2011, 18:57

imam neki dragonplayer...radi :D

Re: player za titlove

08 lip 2011, 19:14

odin je napisao/la:konfiguracija,kvaliteta slike,kvaliteta videa,vlc nema gapless,daleko jednostavnije rad iz konzole sa mplayerom,rad preko udaljene sesije,mplayer ima više opcija,video wallpaper,snimanje desktopa,rad s web camerom,.....vlc je ok player ali nije moćan ko mplayer.sory.


sve (objektivno) nabrojano ima (nisi li ti zagovornik citanja manuala?? :) ), subjetivno je druga pjesmica, osim gapless.

DoDo je napisao/la:
glaskoncILLa je napisao/la:sto to moze mplayer, a da vlc ne moze?


VDPAU support?

Jest da i VLC ima opciju "Use GPU acceleration", al nisam bas primijetil da radi...


taj binary je kompajliran sa odgovarajucom opcijom?

Re: player za titlove

08 lip 2011, 19:18

pricajuci o multicastu, rekao bih da mplayer ne podrzava SSM (IGMPv3), sto postaje standard...

Re: player za titlove

08 lip 2011, 19:58

glaskoncILLa je napisao/la:vlc apsolutno rula, osim opskurnog izgleda.

Re: player za titlove

08 lip 2011, 20:04

glaskoncILLa je napisao/la:taj binary je kompajliran sa odgovarajucom opcijom?

Default iz Arch repo-a. Ne da mi se kompajlirati VLC ako ne trebam (mplayer s VDPAU podrskom postoji u AUR-u, VLC ne, pa pretpostavljam da je iskompajliran s tom opcijom).

Uglavnom, ak to ukljucim, ima zvuka, nema slike.

Na SMplayeru VDPAU radi odlicno.

Re: player za titlove

08 lip 2011, 20:15

glaskoncILLa je napisao/la:
sve (objektivno) nabrojano ima (nisi li ti zagovornik citanja manuala?? :) ), subjetivno je druga pjesmica, osim gapless.



ima,al neradi onak kak ja to hoću i to je veliki problem.eee,nema vlc snimanje desktopa.moraš preko ffmpeg dok u mplayeru to radi mencoder.a i kvaliteta slike je daleko kvalitetnija na mplayeru nego na vlc-u.neusporedivo bolja.

Re: player za titlove

08 lip 2011, 21:13

Baš me zanima dali može mplayer pustiti dvd iz iso fajla bez mountanja ili direkt iz multi rar fajlova.

Re: player za titlove

08 lip 2011, 21:21

Mislim da OP traži ovo
viewtopic.php?f=36&t=469&p=92840&hilit=program+tjedna#p90469
Odgovori