Switch to full style
Audio, video, codeci...
Odgovori

Re: player za titlove

08 lip 2011, 22:06

Abzeenth je napisao/la:odine, ne vrijedi ti se natezati s njim :D


nemamo se sto natezati kad ima. :)

Re: player za titlove

08 lip 2011, 22:08

ono kaj ima neradi + to nije ono kaj ja hoću i s ćim me mplayer razmazil tak da nema.

Abzeenth je napisao/la:odine, ne vrijedi ti se natezati s njim :D

debian + vlc fanatik.budu jednog dana i oni dobili novi software.valjda.

Re: player za titlove

08 lip 2011, 22:24

Ako radi ko vlc na archu, ne hvala :bleh
mudro si prešutio puštanje filmova iz multi rar datoteka i iso dvd-a bez mountanja

Re: player za titlove

08 lip 2011, 22:30

nisam fanatik, kao sto rekoh, ne poricem kvalitetu mplyera, ali razlike su sitnice, a to sto se tebi nesto ne svidja ili iz nekog razloga ne radi, a drugima radi, nije dovoljno da procijenis opcu kvalitetu aplikacija, a pogotovo ne da prvo tvrdis da necega nema, pa se kasnije predomislis. ;) :)

naime, nesto se u zivotu bavih prijenosom videa preko IP-a i da bih testirao/troubleshootao i u isto vrijeme mogao streamati ili hvatati video mogu;

- natovariti mux od 20 kila na ledja i vuci ga u dio server rooma koji mi odgovara.
- uzeti vlc na jednom lapu i streamtai sa njega vec pripremljeni sadrzaj cime se izlazem kopiranju velikih fileova koji usprkos velicini u nekom trenutku prestanu raditi.
- uzeti vlc na jednom lapu i stremati screen sto ne prestaje.

pogodi sto sam izabrao. :)

Re: player za titlove

08 lip 2011, 22:31

i da, debian uvijek ima novi software. :mrgreen:

Re: player za titlove

08 lip 2011, 22:36

madone je napisao/la:Ako radi ko vlc na archu, ne hvala :bleh
mudro si prešutio puštanje filmova iz multi rar datoteka i iso dvd-a bez mountanja

naravno da možeš.oduvijek mplayer ima vcd.
mplayer vcd://2 -cdrom-device ~/iso

i još nešto što mi se ne sviđa na vlcu.kvaliteta slike.pogotovo kad gledam video u 720p i 1080p sa h264.

@glas
you don`t get the point.
ja i dalje tvrdim da to nema,jer nema ono kaj ja hoću.ima slićno a to ne radi kak spada.ali nema ono kaj ja hoću

Re: player za titlove

08 lip 2011, 22:41

ok, ok, nema.. :)

Re: player za titlove

08 lip 2011, 22:43

sori,ali ali ako aplikacija nema točno ono koje ja tražim onda za mene nema.možda se da napraviti skripta i proširiti vlc ali ja nisam programer.

btw,jel znaš možda koliko ljudi koristi xine danas?otprilike.

Re: player za titlove

08 lip 2011, 22:54

ne treba ti skripta, neki drugi problem je kod tebe.

xine, nemam pojma.

Re: player za titlove

08 lip 2011, 23:02

Možeš gledati iso ali ti treba šalabahter za komande. Sa vlc-om samo klikneš na fajl.
Ovo je za dvd a da radi sub menu i miš
Kod:
mplayer -mouse-movements dvdnav://
Odgovori