Sada je: 14 lis 2019, 12:40.
Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

zole052 je napisao/la:
domi je napisao/la:
zole052 je napisao/la:nema, ima lubuntu...

Pa onda neka ga instalira i riješen problem ;)

to sam mu ja reko ali ima malo rama... mozda bi mint mate radio ok ali opet bolje lubuntu, neka se potrudi malo :)
ja nikada vidio da nekome ne radi flash nakon sto instalira restrcted extras ili preko chromea koji ima integriran flash...

Predpostavljam da ima problem sa starijim procesorom pa ne podržava flash 11.2 zato nek proba Mintov 10.2
http://140.120.7.20/linuxmint/pool/impo ... ugin-10.2/
zole052 je napisao/la
i google vjerojatno zna i koliko im je piso dugacak a smeta ih ubuntu spyware :lulz
Podijelio/la zahvalu: 52 puta
Primio/la zahvalu: 56 puta
Spol: M
domi je napisao/la:Predpostavljam da ima problem sa starijim procesorom pa ne podržava flash 11.2 zato nek proba Mintov 10.2

aha... eto potencijalno rjesenje.... makni flash koji imas instaliran preko synaprica pa onda skini ovaj sto je domi dao link i instaliraj :)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
zole052 je napisao/la:
domi je napisao/la:Predpostavljam da ima problem sa starijim procesorom pa ne podržava flash 11.2 zato nek proba Mintov 10.2

aha... eto potencijalno rjesenje.... makni flash koji imas instaliran preko synaprica pa onda skini ovaj sto je domi dao link i instaliraj :)

@dajac i nemoj preko synaprica nego preko Synaptica bolje ti je :-D :bleh
zole052 je napisao/la
i google vjerojatno zna i koliko im je piso dugacak a smeta ih ubuntu spyware :lulz
Podijelio/la zahvalu: 52 puta
Primio/la zahvalu: 56 puta
domi je napisao/la:
zole052 je napisao/la:

@dajac i nemoj preko synaprica nego preko Synaptica bolje ti je :-D :bleh

sbatine stucise
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
ma jel mi tko može ovo srediti preko team wievera,ja nikako,sve odradim i ništa
Podijelio/la zahvalu: 21 puta
Primio/la zahvalu: 4 puta
Spol: 3
dajac59 je napisao/la:ma jel mi tko može ovo srediti preko team wievera,ja nikako,sve odradim i ništa

Ne! O tome se ovdje radi, ni ne trudiš se naučiti, jesam li i ja trebao tražiti nekoga da mi preko team viewera riješi problem kada sam dpkg i apt-get sredio ? Nisam, 3 ili 4 mjeseca sam pokušavao, mučio se, ispitivao gdje god sam stigao i iako nitko nije imao pojma kako sam uspio napraviti to što sam napravio, davali su mi razne prijedloge, nijedan nije radio jer sam ih žešće sredio (dpkg i apt-get jel) i malo po malo sam to popravio i naučio ponešto o tome kako funkcionira linux i ta 2 programa.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
a tko je to od tebe tražio,ja ne,nešto si pobrko,trešnje i višnje
nisam ja ništa pobrkao, samo ti ukazujem na to da ako misliš raditi u linuxu ne možeš tražiti da ti sve drugi riješe, drugi ti mogu pomoći u riješavanju problema, dati prijedloge, ali ti sâm trebaš riješiti problem.

edit: da se vratim na tvoj problem, ovako:
Kod: Označi sve
sudo apt-get remove --purge flashplugin-installer

trebalo bi se pojaviti da imaš "unmet dependencies", ako nisi ništa oko toga dirao. Sljedeće napravi ovo:
Kod: Označi sve
sudo apt-get -f install
sudo apt-get install xdg-utils
sudo apt-get install flashplugin-installer

pa javi rezultate.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
i dalje ništa,jbg
dajac59 je napisao/la:i dalje ništa,jbg

bilo bi lijepo da kada ti netko netko kaze da napravis nesto u terminalu da napises sto ti je izbacilo nakon naredbi tako da ti mozemo pomoci... ovako se vrtimo u krug i nista ne znamo :bleh

bit je u tome da deinstaliras flash i nakon toga skines onaj flash za koji je domi dao link malo prije i instaliras njega... koliko to tesko moze biti?

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.