Sada je: 30 svi 2020, 10:21.
Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

zatvor_zvan_linux je napisao/la:( na kojem sam da do zime na žalost prisiljena biti jer mi je nažalost jedan tenkre instalirao zbugiranu nedovršenu verziju Mint12... dok se ponovno ne prebacima na win7 s kojima sam bila prezadovoljna..no do tog vremena trebam napraviti puno bitnih stvari sa kompom, između kojih je i snimanje kamerom crkvenih zvona za prijavu, a budući da nemam fakin običnu kameru moram koristiti ovu na lapu ).

Vidim ti si neka jako pozitivna osoba. Očito ti u životu puno toga smeta (pitam se koliko si od života do sada uopće zagrizla?? :zamisljen )

Zašto si uopće dozvolila odlazak na Linux Mint ako si saa Windowsima 7 i plaćanjem svih program koji ti trebaju bila zadovoljna? Zašto si odlazila na nešto drugo, ako si sa postojećim bila zadovoljna i računalo ti treba isključivo za rad.
Ili... ako pišeš silne prijave protiv Crkve, ovoga i onoga, možda si se uplašila da bi i tebe netko mogao prijaviti zbog nekog nelegalnog programa kojeg koristiš, pa bi se htjela osigurati u niši slobodnog softvera? Ono po sistemu: Neka baci kamen onaj koji je bez grijeha ;)

Jednostavno si pristupila bezobrazno i kontradiktorno!
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta
zatvor_zvan_linux je napisao/la:A di sam ja to pljuvala Linux i širila dezinformacije???
Moje mišljenje je da je Linux user unfriendly i jednostavno nije za ljude koji nemaju vremena niti volje sjediti satima za kompom radi najbanalnijih stvari...i da to si dobro rekao, komp koristi mene trenutno, zato mi je i zatvor :) ako ti ne paše moje mišljenje, sori ne mogu ti tu pomoći...i nebitno je u biti,,,bitno mi je jedino bilo doći do trenutno jako potrebne informacije programa za video rekordanje....i to je to :)

Zanimljivo, imam podosta iskustva s običnim korisnicima Linuxa jer sam im osobno stavio gore razne STABILNE varijante Ubuntua i LinuxMinta, baš zato da nemam problema s njima i - zamisli - nemam problema, niti oni nemaju problema s ničime gore. Koriste uredno i skenere i printere i kamere i FM radio kartice. I zamisli, sve im uredno radi i oni uredno rade. Bili penzići, studoši, učenici ili obični mehaničari.... ja ne znam u koji kalibar onda ti spadaš szbunjen
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta
Grof je napisao/la:ja ne znam u koji kalibar onda ti spadaš szbunjen

u trollovski rofl
Lutherus
Lutherus
Molim vas vratite se na temu!
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
zatvor_zvan_linux je napisao/la: ... no do tog vremena trebam napraviti puno bitnih stvari sa kompom, između kojih je i snimanje kamerom crkvenih zvona za prijavu,...

Ak nije problem (znam da nema veze s temom i pitanjem) ali živo me zanima kak izgleda prijava protiv crkvenih zvona i kome se u Hr to prijavljuje? szbunjen
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T440p
Intel Core i5-4300M
Intel HD Graphics 4600
16GB DDR3L
1xSanDisk X400 512 GB & 1x240GB Intel 2500 Pro
15.6" FHD IPS anti-glare
6 & 9 cell Li-Ion battery
Slika: dio kolekcije

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 575 puta
Primio/la zahvalu: 786 puta
slika
Intel Core i5 430M 2.27Ghz x 4
ATI Mobility Radeon HD 5470
3 GB Ram - 65 GB Corsair SSD
All Ubuntu Forks...
AMD FX 3.4(3.9) Ghz x 6
GeForce GTX 560 Phantom 1 GB ddr5
8 Gb Ram G Skill Sniper - 120 GB OCZ Agility SSD
All Ubuntu Forks...
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Bertone je napisao/la:
Ak nije problem (znam da nema veze s temom i pitanjem) ali živo me zanima kak izgleda prijava protiv crkvenih zvona i kome se u Hr to prijavljuje? szbunjen

Teoretski policiji za preveliku buku, ali RKC je izuzeta od zakona pa mogu zvoniti (tj bučiti mjereno u dB) koliko žele i kada žele.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 166 puta
Primio/la zahvalu: 272 puta
Spol: Y

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.