Sada je: 28 ožu 2024, 14:09.
Diskusije usko vezane uz Debian distribuciju.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Znam da sam jedini debian korisnik ovdje, ali ovo je zgodna stranica. Sadrži repozitorije za debian stable, testin i sid (i386, amd64, hppa, ...) sa svim lijepim stvarima tipa libdvdcss2, adobe acrobat reader, drip i ostale pakete tipa TV preglednici (mythtv, tvtime, ...). lol. Ovo će vam skratiti muke. dodajte što treba u /etc/apt/sources.lst

http://debian-multimedia.org/
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10321
Moderator
Postovi: 10321
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
shrike je napisao/la:
http://debian-multimedia.org/


radi i za one koji imaju Sidux, smo treba izabrati unstable
Be the change you want to see in the world! Dalai Lama.
Avatar
Postovi: 934
Postovi: 934
Pridružen/a: 04 pro 2007, 21:59
Lokacija: jastrebarsko
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: OpenSUSE 11.2, KDE 4.4.3
To znač ida vjerojatno radi i za Ubuntu.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10321
Moderator
Postovi: 10321
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Ne vjerujem bash, al se mozhe isprobat.

shrike je napisao/la:Znam da sam jedini debian korisnik ovdje, ali ovo je zgodna stranica.


Istinda je proshlo malo vrijeme od onda, ne znam trenutno kak je, al sad vec sigurno nisi sam... tu sam i ja :twisted:
"Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava ..."
Avatar
Postovi: 889
Postovi: 889
Pridružen/a: 01 lip 2008, 17:41
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 10.04 LTS x64

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.