Sada je: 23 vel 2019, 14:09.
Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
Spider je napisao/la:CentOS na VPS bez GUI-a (igram se s VPS-om jer mi nije gušt imati lokalno pa uzeo za par dolara VPS

Isprike što upadam u temu!
Spider, što ti je najbolje za taj centos? Screen, tmux ili nešto treće?
Podijelio/la zahvalu: 45 puta
Primio/la zahvalu: 330 puta
Spol: M
jurastublic je napisao/la:Isprike što upadam u temu!
Spider, što ti je najbolje za taj centos? Screen, tmux ili nešto treće?

Spojim se Puttyem na server ako trebam nešto poinstalirat ili napraviti update i to je to... Inače gore imam jednu onu free domenu tk te stavljen centos web panel. Na njemu samo isprobavam php mysql skripte :) Uglavnom ništa za javnost :)
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta
Ja sam par dana eksperimentirala Manjaro ali me nije oduševio. Zatim sam probala Ubuntu, međutim nisam bila posve zadovoljna. Ono što sam tražila pronašla sam u rolling distribuciji Solus Budgie. Sve mi je tu super. Osim toga, nakon nedavnog velikog problema kad je osnivač Solusa iznenada napustio projekat, ne samo što je grupa developera pokazala sposobnost nastaviti istem putem, već je suprotno svim očekivanjima čitava zajednica naglo porasla. Uglavnom sa Solusom nemam nikakvih kvarova, super je jednostavan i funkcionalan, svakog petka ili subote stižu ažuriranja najnovijeg karaktera :)
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.