Sada je: 02 tra 2020, 17:11.
Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
.p0rn
:D
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 41 puta
lol
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
Download elementary OS 0.1.6
Dropbox, jednostavno možete otvoriti račun i besplatno dobijete 2 GB http://db.tt/OioEmCb Ukoliko prilikom registracije koristite navedeni link oboje dobijemo 500 MB gratis.
Podijelio/la zahvalu: 14 puta
Primio/la zahvalu: 2 puta
iForce je napisao/la:Download elementary OS 0.1.6

Sljedeci mjesec izlazi finalna verzija... zanimljivo i oku privlacno
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
Zavrtio u virualboxu pa par crtica:
- bazirano na ubntu 10.04 lts
- relativno malo predinsztaliranih programa
- jos nema dodanih najavljivanih programa
The release will include the much anticipated launch of Dexter and Postler. Dexter is the address book that you love to use, it integrates seamlessly into the desktop and opens up the accessibility of your contacts across applications. Postler is the email client for people who want to check, write, and manage their email quickly and elegantly. Both applications are native GTK as are all default apps shipped with elementary. In addition to our new applications you can expect to see Naulilus-elementary as the default file manager, Midori as the lightning fast lightweight web browser, and of course the much loved Docky. Other pre-installed applications you can expect are Empathy, Abiword, Gnumeric, Ease, and Totem.

Jos od onoga sto mi je upalo u oko trebala bi biti integracija Zeitgeist-a u nautilus elementary:
http://www.youtube.com/watch?v=_7-T37sJ ... _embedded#

Ako nekoga zanima vise neka prokopa po sluzbenim vjestima ima toga
http://elementary-project.com/news/
sve u svemu prilicno interesantno i cekamo finalnu verziju...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Tko je ovdje lud? Ja kada odem na sve vaše linkove dođem na istu stranicu koja me traži da iskeširam 10$...
Podijelio/la zahvalu: 3 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
andrei je napisao/la:Tko je ovdje lud? Ja kada odem na sve vaše linkove dođem na istu stranicu koja me traži da iskeširam 10$...

Nitko nije lud... makli su onu alphu ili sta je vec bilo a mozes platiti da dobis cd doma ali normalno biti ce dostupna za skinuti kada izadje finalna verzija.
zole052 je napisao/la:
andrei je napisao/la:Tko je ovdje lud? Ja kada odem na sve vaše linkove dođem na istu stranicu koja me traži da iskeširam 10$...

Nitko nije lud... makli su onu alphu ili sta je vec bilo a mozes platiti da dobis cd doma ali normalno biti ce dostupna za skinuti kada izadje finalna verzija.

Dobro je... :D Ja već mislio da netko pošašavio, nego jel ima negdje alpha još za skinuti? :zamisljen
Podijelio/la zahvalu: 3 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
andrei je napisao/la:Dobro je... :D Ja već mislio da netko pošašavio, nego jel ima negdje alpha još za skinuti? :zamisljen

Ja mislim da nema ali trebao bi final brzo izaci.
Postler – elementary’s e-mail application released
http://www.omgubuntu.co.uk/2011/02/post ... -released/

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 22 gostiju.