Sada je: 09 srp 2020, 10:13.
Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
a dobro nemam nekih konkretnih problema, ali ono, nemam razloga za totalni prijelaz na linux
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
henri_007 je napisao/la:a dobro nemam nekih konkretnih problema, ali ono, nemam razloga za totalni prijelaz na linux

Što znači totalni možeš imati windoof u dualboot-u ;) , a u vezi linuxa probaj si instalirati neki ne specijalizirani linux, ako ti nije sjeo sam mint možda da probaš mint LMDE koji je rolling release + debian je baza i nemaš potrebe za reinstaliranjem, ako te baš zanimaju mreže imaš na ovom topicu postano o mrežama: http://www.linuxzasve.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=6409&start=20, search je korisna opcija. Ako se radi samo o susjedima instaliraj taj lmde i imaš repo-e za Debian u kojima se nalaze isti programčići kao i koje koristi bt (naravno to je samo u slučaju ako susjed ima flat i on bi tebi dao da ti koristiš njegov internet, ali ne zna šifru niti je zna promijeniti ,a računalo mu je pohranilo lozinku, a nikom drugome ne dozvoljava pristup računalu :mrgreen: )
Ken Thompson je napisao/la:One of my most productive days was throwing away 1000 lines of code.

Pikacode - Arch configs
Pikacode - dwm config
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 94 puta
Gentoo je idealan za te stvari...instaliraš ga i brate razbijaj šta oćeš ;)
Podijelio/la zahvalu: 197 puta
Primio/la zahvalu: 238 puta
slika
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
ma Gentoo je najhakerskiji alat ikad!!15 min posla oko instalacije a razhebe se do čega stigne.jedino oprez,možeš i sam sebe shakirati.
Lutherus
Lutherus
Shicy je napisao/la:Gentoo je idealan za te stvari...instaliraš ga i brate razbijaj šta oćeš ;)

Samo ga treba znati prvo instalirati :D , a mislim da bi mu LFS još više legao
Ken Thompson je napisao/la:One of my most productive days was throwing away 1000 lines of code.

Pikacode - Arch configs
Pikacode - dwm config
retsum je napisao/la:
Shicy je napisao/la:Gentoo je idealan za te stvari...instaliraš ga i brate razbijaj šta oćeš ;)

Samo ga treba znati prvo instalirati :D , a mislim da bi mu LFS još više legao

ma molim lepo.sve je to idiot proof instalacija..
ovo je jedina stvar koju svaki hacker treba imati http://wiki.osdev.org/Main_Page
Lutherus
Lutherus
gento je pi**/ca naspram ovoga http://www.dettus.net/dettuxx/

Pikacode - Arch configs
Pikacode - dwm config
me.krivo.svaki hacker treba razviti svoj kernel i sam svoj u potpunosti cijel os
Lutherus
Lutherus
čru, glupo je težiti tome da ti vrhunac habitusa bude želja da postaneš script kiddie i "akiraš" susjedima wi-fi(ne govorim da je to u ovom slučaju)

Pikacode - Arch configs
Pikacode - dwm config

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.