Sada je: 02 tra 2020, 16:38.
Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
Molim da se smirite, ovo je tema o Gentoou, a ne o razlici Archa i Archbanga, koja je, koliko sam upućena, zaista minimalna (basically, ArchBang je beginner-friendlier verzija Archa koja ima svoj artwork i neke dodatne pakete, ali to sve već znate). U svakom slučaju, vjerujem da ta razlika nije vrijedna sukobljavanja, pa se onda nemojte sukobljavati :D
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 628 puta
Abzeenth je napisao/la:Molim da se smirite, ovo je tema o Gentoou, a ne o razlici Archa i Archbanga, koja je, koliko sam upućena, zaista minimalna (basically, ArchBang je beginner-friendlier verzija Archa koja ima svoj artwork i neke dodatne pakete, ali to sve već znate). U svakom slučaju, vjerujem da ta razlika nije vrijedna sukobljavanja, pa se onda nemojte sukobljavati :D

e, to odinu objasni, ja sam baš zauzeo taj stav koji si ti gore napisala, osim ovog
i neke dodatne pakete,

a to nije tačno! :mrgreen:
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.