Switch to full style
Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Pravila foruma

U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
Odgovori

Re: OracleLinux R6 U1

24 lip 2011, 22:23

A jel nije Red Hat jedan od onih koji pisu svoj kod? I daju drugima.
Prava Open Source firma.
Mamina dika! Pravi momci!
Branitelji covjecanstva!
Unistavatelji Oraclea i svega zlog na svijetu!
Pa mogu malo nofca uzeti za to . . .

Re: OracleLinux R6 U1

24 lip 2011, 22:41

slazem se, i mislim da je njihov business model prihvaljiv jer je to vise-manje win-win situacija.
ali i oracle nesto raducka, daleko od RHa i na neki svoj nacin, ali ajde;

http://www.oracle.com/us/technologies/o ... /index.htm

Re: OracleLinux R6 U1

24 lip 2011, 23:17

da, ali većina ovdje nabrojanih stvari je razvijena od sun-a kojeg je oracle kupio :(

Re: OracleLinux R6 U1

24 lip 2011, 23:38

ha ono, ako misle razvijati svoju distru, vjerojatno ce i dalje raditi nekakvu kontribuciju.

Re: OracleLinux R6 U1

25 lip 2011, 05:39

pribon je napisao/la: Međutim, primjetio sam , kad sam pokušo particije da napravim sa Gpartedom, da kad napravim jednu kao primarnu pariciju ( pored instaliranog win 7 sa particijama "C" i "D") i kad napravim /root nema šanse da napravim kao primarnu /home i swap. Nisam pokušo da Arch instaliram kao samostalni OS. Negdje sam skoro našo dobar tutorijal za instaliranje Archa. Vidjeću da se bacim i da i to uradim. Hvala na prijedlogu.


Da nisi možda dostigel čarobnu granicu od 4 primarne particije :D ?

Re: OracleLinux R6 U1

25 lip 2011, 05:40

Suko je napisao/la:Jel istina da su Oracleovci koristili kod od Red Hata i nešto svoje povrh toga zbrljali i sat to prodaju pod svoj proizvod?



Oracle Linux is an enterprise-class Linux distribution supported by Oracle. According to the project's web site, "Oracle starts with Red Hat Linux, removes Red Hat trademarks, and then adds Linux bug fixes." Oracle Linux is, and intends to remain, fully compatible with Red Hat Enterprise Linux.

Re: OracleLinux R6 U1

25 lip 2011, 07:21

Ja sam kupio BMW-a. Stavio sam mu nove felge i nazvao sam ga Neunistivi super auto.
To je otprilike ta situacija. ;)
Odgovori