Sada je: 14 srp 2020, 21:21.
Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
ne ljuti se,polako,objasni od do kako da krenem,ali imam na hrvatskom,znači moram na engleski prebaciti da ne lutam
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
dragolas je napisao/la:ne ljuti se,polako,objasni od do kako da krenem,ali imam na hrvatskom,znači moram na engleski prebaciti da ne lutam

ne ljutim se... to ja sve iz sjecanja ali tamo di sam ti reko imas za ukljuciti tu opciju koju si ti ukljucio pa ti se pojavio taj drugi meni ti samo trebas to iskljuciti samo probaj pa klikni na desktop pa ako si nesto krivo kliknuo samo to vratis kako je bilo pa probas ponovo dok ne upecas sta treba :)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Primio/la zahvalu: 71 puta
Spol: M
on sad ima openboxov menu. samo treba vratit lxde-ov...dakle, dragolas, poslušaj zolu i riješit ćeš to ;)
Podijelio/la zahvalu: 197 puta
Primio/la zahvalu: 238 puta
nemoj da skinem mint lxde pa da ti nacrtam szena
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
netreba,naći ću,ha,ha
Primio/la zahvalu: 0 puta
znaci kada ti se otvore svojstva radne povrsine odes gore na napredno pa odznacis ovu jedinu stvar sto imas tamo da izgleda ko na slici...
http://img638.imageshack.us/img638/7581/beznaslovaz.jpg

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.