Sada je: 24 vel 2020, 12:14.
Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
Ok! Hugo razumio:)
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: m
snarer je napisao/la:Ok! Hugo razumio:)

Nema frke. Ako bude problema, tu sam.. ;)
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 7 puta
Spol: M
Hugo hvala na savjetu:)
Distre testiram i sve rade, samo me zanima da li prilikom isprobavanja sa USB-a mogu i instalirati i dodatne programe i da ostanu u isprobanoj Linux Distri, jer mi to ne uspjeva:(
Inače dokumenti koji se snimaju preko isprobane Linux distre se uredno pohranjuju na hard i Linux Os koji se koristi
snarer je napisao/la:da li prilikom isprobavanja sa USB-a mogu i instalirati i dodatne programe i da ostanu u isprobanoj Linux Distri, jer mi to ne uspjeva:(

Možeš ako prilikom snimanja distre na USB postaviš persistent mode. To možeš učiniti određenim alatima i na samo nekim distrama. Mislim da Unetbootin može to napraviti, a distre koje sigurno podržavaju persistent mode su Ubuntu i Fedora. :)
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 7 puta
Spol: M
Evo stavio Linux Mint 12 (ali i linux mint KDE podržava persistent)u persistent modu na usb, za sada sve šljaka bez prijekorno, obavio i update, šteta što i druge distre to ne podržavaju.
Stavio sam Linux Mint 12 preko Multisystema - on može napraviti persistent mode.
Ovo je fenomenalno imaš svoju distru na Usb-u gdje hoćeš i kad hoćeš:)
Hugo još jednom sve pohvale:-)

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.