Sada je: 14 stu 2019, 15:47.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

niingu je napisao/la:
NoMaam je napisao/la:Zanimljivo kako se svako malo na forumu prijavi neki "mulac" u patikama za cirkus.

Pozz

Mislio sam kako mi se priviđa.... ali sada vidim da je sve otišlo u bananu :sokiran

Haha da ne bi bilo zabune, mislio sam na likove koji se prijavljuju da reklamiraju razno razne gluposti, između ostalog i patike tipa "adidabi" :-D , "pyma" :-D i slično :-D

Pozz
Sinko moj, vidiš što ti je život ....
Podijelio/la zahvalu: 41 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
Skužio sam :hihi

Već sam pomislio da mi se priviđaju neki postovi na njemačkom i engleskom :place

Edit: a očito i na poljskom (ili koji god ovo jezik da je :sokiran )
Podijelio/la zahvalu: 5 puta
Primio/la zahvalu: 4 puta
Jesu poceli godisnji ? Prosli tjedan sam bio u istri i u par dana smo obisli tamosnja zvucnija ljetovalista, i nekako sam kiselih dojmova. Mozda je rano za sezonu, no iza 23 h ziva muka naci dobru klopu a da je objekt koji izdaje r1... Ipak sam vise ocekivao od regije koja se reklamira sa zivi 24/365 za turizam...

A ceste su im prica za sebe...
Podijelio/la zahvalu: 79 puta
Primio/la zahvalu: 32 puta
Pa nije Istra van granica RH. Vecina radi na crno i sluša kuruzu.
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 199 puta
Primio/la zahvalu: 250 puta
Ceste su im ok osim kaj su ove lokalne u unutrašnjosti često posute crvenom prašinom, kaj ima par blesavih zavoja koji nisu nikako označeni i kaj ima blesavih turista-biciklista (donatora organa).
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T440p
Intel Core i5-4300M
Intel HD Graphics 4600
16GB DDR3L
1xSanDisk X400 512 GB & 1x240GB Intel 2500 Pro
15.6" FHD IPS anti-glare
6 & 9 cell Li-Ion battery
Slika: dio kolekcije

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 573 puta
Primio/la zahvalu: 751 puta
Ma na par mjesta se i navigacija gubila furajući nas nekakvim sumskim precacima.

Opcenito, najvise me razocarala slaba ponuda. Obicno se drzim jadrana juznije od splita i tamo no problemo dok imas para makar i do zore a ovdje u ponoc smo mogli samo odabrati izmedju cevabdzinice i benzinske.... I naravno, r1 kad spomenes samo kolutaju ocima...
Ja nedavno u Senju, mali grad nije baš bilo bogznašto a bome niti turista.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 158 puta
Primio/la zahvalu: 270 puta
Spol: Y
Hajde još nekako gradovi na obali Istre imaju raznoliku ponudu, ali u unutrašnjosti je sve slično. Prekrasna mala sela/gradići, maslinovo ulje, vino i tartufi, i par luksuznih vila.
Od atrakcija ima zvjezdarnica Višnjan (koja ne radi) ali ima obilazak s vodićem i predavanje o piramidama i štrigama :D (tko je bio zna zašto je smiješno) , jedna pećina, glagoljaški put.
Ali za nas cestovne bicikliste istarske cestice su raj. Ha, ha Bertone za donore organa, taj sam :D
S rogatim se bodeš samo kada je dobro pečen
Podijelio/la zahvalu: 110 puta
Primio/la zahvalu: 20 puta
istra je vise za mirni turizam nego neke nocne provode, ni gradovi nisu bolji
poslije ponoc u cijeloj puli radi samo jedan kiosk
a ceste su im ok, one glavne.... one seoske preuske za jedan smijer a kamoli dva, naleti ti autobus moras u rikverc pa u prvu grabu pustit ga da prodje
Podijelio/la zahvalu: 4 puta
Primio/la zahvalu: 18 puta
Spol: m
E baš takav dojam sam i ja dobio. Preko dana smo sljakali, pa dok smo se docepali hotela, oprali, već je bilo iza 22 kada smo kretali tražiti malo provoda. Al banana od provoda, nemas ni kaj posteno pojesti vise u to doba a kamoli se provesti....

U puli smo jedno jutro bili u onoj slasticarni kod arene, mislim da se ulica zove amfiteatarska ili sl, i u sat vremena nije usao niko osim nas cetvorice... A ni busevi se bas nisu redali tamo kod arene...

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.