Switch to full style
Razne diskusije nevezane za Linux.
Odgovori

Re: Metal Music

29 srp 2019, 12:40

abnettaa je napisao/la:techinical i cisti death (brutal) mi imaju odvratne vokale... samo grovla, inace im muzika zna bit dobra

prokl... :facepalm

29 srp 2019, 12:51

Imaš i temu za glazbu, stvarno ne razumijem zašto je trebala distinkcija u obliku ove teme :pogled_dolje

Ja ću otvoriti podforum posvećen svojim indie sranjima :ljubav

29 srp 2019, 13:15

iweb je napisao/la:... Ja ću otvoriti podforum posvećen svojim indie sranjima :ljubav

I obavezno jednu temu o filmovima by Bollywood :hihi

30 srp 2019, 10:45

iweb je napisao/la:Imaš i temu za glazbu, stvarno ne razumijem zašto je trebala distinkcija u obliku ove teme :pogled_dolje ...

Da li želiš u toj temi potencijalno 300 postova o tome da je Metallica smeće, a većina ovih simfo-melodik bendova za curice? :twisted:

30 srp 2019, 11:24

Upravo gledam na HRT4 prilog o prebrojavanju kraljičinih labudova od strane kraljičine garde pface :lulz

30 srp 2019, 12:22

bertone je napisao/la:Upravo gledam na HRT4 prilog o prebrojavanju kraljičinih labudova od strane kraljičine garde pface :lulz

čru! \m/

30 srp 2019, 12:37

Evo nešto za mlade. Gledao ih u Osijeku, ali mi se više sviđaju stvari sa starom pjevačicom.
Fallcie

30 srp 2019, 19:54

Smola je napisao/la:
iweb je napisao/la:Imaš i temu za glazbu, stvarno ne razumijem zašto je trebala distinkcija u obliku ove teme :pogled_dolje ...

Da li želiš u toj temi potencijalno 300 postova o tome da je Metallica smeće, a većina ovih simfo-melodik bendova za curice? :twisted:

simfo/melodic bendove treba razumjet, nisu svi dobri...
ja sam se komercijalizirao sa ukusima, ko klinac sam slusao zesci tharsh i black metal pa sam poceo se bavit muzikom, svirat gitaru, kasnije klavir i violinu... to me odvuklo ne samo na simfo metal bendove vec i na samu klasiku i blues... dans black metal vise ne mogu smislit... thrash ce uvijek ostat dobar ako je dobar (slayer, artillery, exodus, metallica, ....)
simfo metal je glazba sa dusom, ne samo lupanje ko vecina metala....
budimo realni, vecina metal bendova.. bubnjar uhvati onaj punk ritam, gitarist dva bare akorda i pjevac samo nesta kresti ili grovla (tekstovi neraspoznatljivi ako ih i ima).... muzika je umjetnost... to tu ne spada... ali ima dobrih bendova, recimo cannibal corpse.. isto grovler teski ali im je svirka vrlo kvalitetna iako mi nikad nisu bili u playlisti.... (zbog grovlanja, ne volim osobno monotnoiju ni u muzici ni u vokalu)
kad si vec spomenuo metallicu, iako najpoznatiji metal bend, mislim da su podcijenjeni, kirk hammet nista nikad nije odsvirao vise od pentatonic skale i dva tri blues licka... ali je to tako odsvirao da ga je vrlo tesko skinuti , a james je budala svoje vrste ima desnu ruku iz pakla a i zna pjevat predobro.... jedino bubnjar im se malo pokvario... bio je nekad dobar. taj bend osim st angera nema loseg albuma.... sve kvalitetna muzika, bolji od slayer... slayer ima 5, 6 vrhunskih stvari sve ostalo... jedno te isto. Najvice dobrih stvari u thrashu mi imaju metallica, anihillator i exodus. ima jos desetak dobrih bendova ali po par dobrih stvari

30 srp 2019, 20:49

moze i death metal biti kvalitetna muzika dok si bend da truda

30 srp 2019, 23:26

Ma kakva Metalika
ima 3 dobre pjesme i to je to
Iron Maiden je najbolji metal bend svih vremena
naravmo to je i ac/dc
Odgovori