Switch to full style
Razne diskusije nevezane za Linux.
Tema je zaključana

čavrljanje

11 ožu 2008, 13:02

Ovo je topik u kojem svi offtopičatrimo, dakle, čavrljamo.

Re: čavrljanje

11 ožu 2008, 13:39

super :mrgreen:

Re: čavrljanje

11 ožu 2008, 13:46

Dakle, paralelno sa Projektom Omikron, započinje i Projekt Pi. Projekt PPi se sadrži u tajnom uzgoju rajčica na marsu i preprodaji na zemlji pod organskom vegetacijom. Očeklujem jako dobar uspjeh (čitaj: veliki rast) te dosta visoku količinu minerala u tim rajčicama. Pogotovo željeza. Mogući su porpatni efekti povećanog rasta i mutacija zbog radijacije. Neke. Hm. Previše kave ujutro.

I kako ste mi ekipo danas? Kao što se dalo okusit, ja sam blago isfrustrirano. Kronični nedostatak primjenjene bio-fizike me muči. Srećom jedna prijateljica pati od istog sindroma pa će mo se nešto dogovorit.

Re: čavrljanje

11 ožu 2008, 14:13

pazi na nekontroliranu fuziju sa prijateljicom... :D

Re: čavrljanje

11 ožu 2008, 14:19

Dok god nebudem morao objašnjavat kako je to točno 1+1=3 onda je sve dobro :shock:

Re: čavrljanje

11 ožu 2008, 14:42

znači, bez kvantne fizike... 8-)

Re: čavrljanje

11 ožu 2008, 14:53

hm. da. baš gledam ovu anjutu. na faksu nam fali gtk develi pa nemogu raditi ovdje. joj.

Re: čavrljanje

13 ožu 2008, 19:48

i meni se čavrlja:))

Re: čavrljanje

13 ožu 2008, 21:32

Samo daj.... :) - reci nešto.

Re: čavrljanje

14 ožu 2008, 13:08

Daklem ,kako ste mi vi ljdovi danas? Ja baš razmišljam da probam iznajmiti onaj bicikl na tjedan dana, pa da se uvjerim kako mi je to najbolja solucija za prijevoz do faksa ili centra općenito. Mjerio sam jednom štopericom najbrži tip prijevoza od doma (črnomerec) do faksa (PMF-MO). Stvar izgleda ovako: tramvaj+bus= 40 minuta, auto= 30 minuta (bez gužve, ali je ujutro uvjek gužva pa je to 30-40 minuta), bicikl=17-20 minuta. Zaključak: biciklom štedim benzin, razbudim se i još skinem koju kilu i nabijem kondicije. Negativna strana je to što se oznojim ko budala pa smrdim na daljinu (za one koji neznaju, to je olimpijska disciplina koja se zbvoe smrad na 100 metara). I tako, razmišljam li ga razmišljam. Socijalni život vs. brže putovanje na faks? Do FER-a je isto brže.
Tema je zaključana