Sada je: 28 vel 2020, 10:23.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Re: čavrljanje
22 lip 2013, 10:50
Bilo je svega s njim i "egzotikom" koju je skupljao. Jednom me nazvao kad sam dolazila iz Zagreba i rekao da odem u Pet Centar kupiti vreću crva... onih velikih masnih. How yes no... Uspio je ipak naći žrtvu koja će mu to dofurati, a vrećica s crvima nije bila dobro zatvorena pa su mu se crvi razbježali po torbi.

A imam i jednu tužnu priču. Ima on i mačku, između ostalog. I ta mačka malo-malo ima mačiće. I sad, mačić je sjedio na fotelji, i došao je brat, onaj kršan momak, i bacio se na fotelju. Mačić nije preživio. :(

Btw imam 2 mačića za podijeliti, ako je netko s područja Istre, vozimo di treba. Netko ih pustio u kutiji pored ceste. Jedan je već udomljen, dva ostala.
Those who stand for nothing fall for anything.
Podijelio/la zahvalu: 12 puta
Primio/la zahvalu: 31 puta
Spol: Ž
22 lip 2013, 11:24
Beyond epic!
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 162 puta
Primio/la zahvalu: 271 puta
Spol: Y
22 lip 2013, 11:43
Imam i ja životinjskih priča . .pa mi se slobodno smijete :lol:

Prije par godina na Jarunu sretnem frenda i njegovog rotvajlera kako stoje pored par cura i frend priča s njima .. dođem do njih, pozdravim i uhvatim objema rukama rotvajlera za kožu vrata (onak u visini ušiju) i počnem ga cimati lijevo-desno kao i masu puta ranije .. ubrzo prevalim rotvajlera na leđa da ga još malo češkam po trbuhu i slučajno pogledam prema frendu i curkama, a oni blijedi gledaju u mene i onda jedna od cura iz društva pita: "Kaj ti poznaš Deu" .. ja kreten tek tad bolje pogledam cucka i vidim da nema pišu i da to nije frendov rotvajler :sokiran .. onda sam ja imao tupavi izraz lica, a oni su se odvalili smijati pface .. kasnije sam malo popričao s vlasnicom psa i rekla je da je mislila da će me njena rotvajlerica ugristi kad sam je zgrabio za vrat jer nije baš tolerantna prema nepoznatim ljudima ..
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T440p
Intel Core i5-4300M
Intel HD Graphics 4600
16GB DDR3L
1xSanDisk X400 512 GB & 1x240GB Intel 2500 Pro
15.6" FHD IPS anti-glare
6 & 9 cell Li-Ion battery
Slika: dio kolekcije

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 573 puta
Primio/la zahvalu: 760 puta
Spol: M
22 lip 2013, 11:52
Sreca u nesreci. :hihi
stefan je napisao/la:tu mač gemišta

To understand recursion, you must first understand recursion.
Podijelio/la zahvalu: 20 puta
Primio/la zahvalu: 26 puta
22 lip 2013, 11:56
Bertone je napisao/la:tek tad bolje pogledam cucka i vidim da nema pišu

Jao. :lulz rofl

A možda bi te napao da je imao pišu :D, čini mi se da su ženke općenito manje agresivne, kod većine pasmina, ako ne i svih (pogotovo manje agresivne od nekastriranih mužjaka). Ili ipak ne bi, ako osjeti da ga voliš i da mu nećeš nauditi :D Ja se vodim tom mišlju i bez beda prilazim svim psima koji mi se svide :ljubav , posebno onima koje vlasnici ostave da čekaju pred trgovinom. Nije me nijedan još napao. Kad mi daju "znak" da ne žele da ih se dira, tipa laju ili reže ili se izmiču, normalno da ih pustim na miru. Isto tako, ako vidim da vlasnik koji vodi psa ne izgleda kao netko tko baš voli da mu diraju psa, ne idem ga dirati. Ipak, nikad nisam doživjela da se netko ljutio što sam dirala psa, čak mi se ovi što ih ostavljaju pred trgovinom zahvale što sam pazila na psa, jer su to obično psi koji cvile i plaču dok su sami, pa ih ja malo smirujem :)

Sad čekamo da mi netko napiše da je to glupo i da se ne smije raditi :D Mislim, ja ne znam, možda i je :pogled_dolje Možda ću se jednog dana morati logirati na forum samo jednom rukom jer će mi drugu otrgnuti neki pas rofl
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 628 puta
22 lip 2013, 12:09
Imao sam 16 godina rotvajlera, muškog i taj je bio beba (velika pasmina, cca 65 kg) tako da znam da su kod rotvajlera ženke puno agresivnije od mužjaka što kod drugih pasmina nije slučaj .. taj put sam imao sreće ili je ta rotvajlerica osjetila da obožavam rotvajlere pa se pustila da se igramo .. bilo kako bilo, ne isprobavajte to kod kuće (ili pred dućanom :lol: ) jer kad rotvajleri napadnu oni ne grizu kao manji psi nego kidaju, zagrizu jednom i onda se krenu povlačiti u natrag cimajući vratom i glavom lijevo-desno ..
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T440p
Intel Core i5-4300M
Intel HD Graphics 4600
16GB DDR3L
15.6" FHD IPS anti-glare

ZEN
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 573 puta
Primio/la zahvalu: 760 puta
22 lip 2013, 12:13
Bertone je napisao/la: jer kad rotvajleri napadnu oni ne grizu kao manji psi nego kidaju, zagrizu jednom i onda se krenu povlačiti u natrag cimajući vratom i glavom lijevo-desno ..

Navodno je pasmina stvorena kako bi pomagala mesarima - trebali su vući ogromne komade mesine.

Imam ja mješanku rotvajlera, dobra u duši, beba, mila, draga, ali krvolok leži u njoj. Jednom je neki pijani tip gurnuo sestru, u sekundi mu je ova bila za vratom. Nije zagrizla ipak.

Što bude inače u takvim situacijama, recimo netko napadne vlasnika (ili ga samo gurne) i pas skoči u obranu i ozljedi ovog?
EDIT: mislim, koliko najebe pas? Smatra li se odmah opasnim i uspavljuje bez obzira na okolnosti?
Those who stand for nothing fall for anything.
Podijelio/la zahvalu: 12 puta
Primio/la zahvalu: 31 puta
Spol: Ž
22 lip 2013, 12:17
Ne mogu da vjerujem koliko su ljudi glupi na ovom google +.Neko postao da uskoro stiže "supermoon" (Mjesec će biti najbliže Zemlji) i pored stavio sliku velikog mjeseca.Sad komentari ispod posta su tipa:"Jedva čekam.""Sutra ću uraniti sa posla da odem vidjeti."Nikom nije palo na pamet da provjeri to jer bi naučio da se golim okom ne može ni vidjeti neka razlika.o bože bože pface pface
No pain,no pain!
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 5 puta
22 lip 2013, 12:17
uštedio si na prehrani idućih par dana :D Psi su refleksija vlasnika. Psihopat će i od labradora napraviti paranoidnog shizofrenika koji reži i grize, a dobra duša i od dobermana napravi veliku mazu koja maše repom i liže te dok se ne rastopiš. Svo moje iskustvo ide tome u prilog.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 162 puta
Primio/la zahvalu: 271 puta
Spol: Y
22 lip 2013, 12:27
mist je napisao/la:
Bertone je napisao/la: jer kad rotvajleri napadnu oni ne grizu kao manji psi nego kidaju, zagrizu jednom i onda se krenu povlačiti u natrag cimajući vratom i glavom lijevo-desno ..

Navodno je pasmina stvorena kako bi pomagala mesarima - trebali su vući ogromne komade mesine.

Imam ja mješanku rotvajlera, dobra u duši, beba, mila, draga, ali krvolok leži u njoj. Jednom je neki pijani tip gurnuo sestru, u sekundi mu je ova bila za vratom. Nije zagrizla ipak.

Što bude inače u takvim situacijama, recimo netko napadne vlasnika (ili ga samo gurne) i pas skoči u obranu i ozljedi ovog?

Ako vas napadne rotvajler, probati će vas srušiti i onda tek ugristi, srušiti vas vjerojatno hoće i u 90% slučajeva zagrizu za jednu od podlakticu nakon čega se počinju povlačiti unatrag i vući/trgati plijen .. jedina obrana (dok ne stigne pomoć) je da ga slobodnom rukom obuhvatite oko vrata što čvršće možete i tako se objesite za njega i na taj mu način smanjite mogućnost trganja i kretanja unatrag ..

Ako vidite da je nekoga napao rotvajler, priđite mu s boka i nogom ga što snažnije udarite s bočne strane iza prednjih nogu (otprilike gdje mu završavaju rebra .. vjerojatno ćete ozlijediti psa (slomiti mu rebra, a ukoliko je udarac doista jak možda ga i ubiti jer će mu se rebra zabiti u pluća) ali drugog načina osim ukoliko ste iznimno fizički snažni i ukoliko pas ima ogrlicu na žalost nema .. sve drugo će prouzročiti napad na vas ..

Ako vaš pas napadne nekoga tko je vas napao, može mu nanijeti ozljede (od rušenja, udaranja i sl) ali nećete odgovarati za to jer rotvajleri na javnoj površini moraju biti na povodniku i s zaštitnom košarom .. ako ste ga vodili bez povodnika i košare odgovarate za to i za nanesene ozljede trećoj osobi. Ukoliko do napada dođe u dvorištu ili stanu, a da je vlasnik prethodno postavio jasne i vidljive oznake upozorenja na psa, nećete odgovarati .. u protivnom hoćete.
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T440p
Intel Core i5-4300M
Intel HD Graphics 4600
16GB DDR3L
15.6" FHD IPS anti-glare

ZEN