Sada je: 05 svi 2024, 15:42.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Gdje želite da se nađemo (ili parodija na Where Do You Want To Go Today)

Piterija-pizzerija Tomislav, Selska 161, Zagreb
1
14%
K pivovari (restoran Zagrebačke pivovare), Ilica 224, Zagreb
5
71%
Negdje drugdje
1
14%
 
Ukupno glasova : 7

Nažalost nije blizu. Trebaš doći do trga bana jelačića, sjesti na 12 i onda se voziti koji 10-13 stanica. Sve u svemo, čeka te put od oko realno 30-40 minuta od glavnog kolodvora.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Markec je napisao/la:
Grof je napisao/la:Odlično ekipa!

Za sada imamo jednu moguću lokaciju. Otvorit ću anketu i tamo stavljajte svoje glasove tko je za Piteriju Tomislav.
Ako dođe još prijedloga dodat ćemo u Anketu, a istu ću otvoriti tako da se može izabrati jedna lokacija, ali se može predomišljati!


jel mi moze ko reći koliko je ta selska ulica zblizu glavnog ž kolodvora. Ako nije daleko, odgovara mi.



Jest dalo je od Glavnog kolodvora, ali možda ti vlak staje i na Zapadnom kolodvoru, a to je već bitno bliže...
Avatar
Site Admin
Postovi: 9954
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta
Grof je napisao/la:
Markec je napisao/la:
Grof je napisao/la:Odlično ekipa!

Za sada imamo jednu moguću lokaciju. Otvorit ću anketu i tamo stavljajte svoje glasove tko je za Piteriju Tomislav.
Ako dođe još prijedloga dodat ćemo u Anketu, a istu ću otvoriti tako da se može izabrati jedna lokacija, ali se može predomišljati!


jel mi moze ko reći koliko je ta selska ulica zblizu glavnog ž kolodvora. Ako nije daleko, odgovara mi.



Jest dalo je od Glavnog kolodvora, ali možda ti vlak staje i na Zapadnom kolodvoru, a to je već bitno bliže...


da, stane mi.
Koji tranvaj treba uzeti da bi se do tamo doslo, od zapadnog kolodvora.
Avatar
Postovi: 3865
Postovi: 3865
Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
Lokacija: Croatia/Zagorje
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: neodlučan
Markec je napisao/la:da, stane mi.
Koji tranvaj treba uzeti da bi se do tamo doslo, od zapadnog kolodvora.



Ma čekaj, baš gledam kartu ZET-a, bolje ti je sići na Glavnom, uzeti 9-tku na GLavnom i ona piči do Selske...isto kao i 12, samo 12 ide sa Trga B. Jelačića
Avatar
Site Admin
Postovi: 9954
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta
viš, nisam znao da i 9 ide do tamo. Onda fino na 9 do selske, i kasnije na zapadni od tamo. samo pogledaj koji trabanti idu do tamo sa selske.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Imam ja prijedlog_
Pivnica kod Zagrebacke pivovare ?!
Dobra piva, tamo sam se napio prosle godine, a i blizu je trga...
Be the change you want to see in the world! Dalai Lama.
Avatar
Postovi: 934
Postovi: 934
Pridružen/a: 04 pro 2007, 21:59
Lokacija: jastrebarsko
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: OpenSUSE 11.2, KDE 4.4.3
A nisu li malo preskupi i bezobrazni konobari? Ja sam znao tamo sa firmom ići na pokoji gables, ali svaki put kad se mijenjao vlasnik sve je posupilo. Makar je ambient OK. Od trga je to jedno 5-6 stanica tramvajem, no vozi svako malo...
Avatar
Site Admin
Postovi: 9954
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta
Grof je napisao/la:A nisu li malo preskupi i bezobrazni konobari? Ja sam znao tamo sa firmom ići na pokoji gables, ali svaki put kad se mijenjao vlasnik sve je posupilo. Makar je ambient OK. Od trga je to jedno 5-6 stanica tramvajem, no vozi svako malo...


mi nismo imali problema prosle godine, ne znam sta se desilo u medjuvremenu.
kazem to jer ja moram do 23h doc do save na zadnji bus, pa ako smo negdje delako moram rano otic....
Be the change you want to see in the world! Dalai Lama.
Avatar
Postovi: 934
Postovi: 934
Pridružen/a: 04 pro 2007, 21:59
Lokacija: jastrebarsko
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: OpenSUSE 11.2, KDE 4.4.3
meni je taj restoran 5 minuta sporog hoda do doma. Ako pivo nije skupo, zašto ne? Sma oda mnisu konobari odvratni i spori.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Dobro, ide onda i to u anketu. Tko želi može promijeniti mišljenje...
Avatar
Site Admin
Postovi: 9954
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.